Krzysztof Dołganow został odwołany z funkcji szefa Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

(sc)
fot. Katarzyna Chądzyńska
Udostępnij:
Odwołanie zostało przeprowadzone w trybie nagłym, tuż po godz. 13.00 na walnym zgromadzeniu wspólników spółki. Skarb państwa ma w niej 57% udziałów i to jego przedstawiciel zgłosił wymianę prezesa, choć spraw kadrowych na zebraniu nie przewidywano.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 26

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

n
naiwny
W dniu 24.05.2010 o 11:05, ~zielony~ napisał:

Mam nadzieję, że nowy prezio pogoni to całe towaźystwo, kolesiowo-biznesowe. Jak to możliwe że firma sprzątająca na strefie należy do rodzinynki jednego z pracowników, pana Krzyśka G. Kto akceptuje takie działania w spółce skarbu państwa .



Pogoni, nie pogoni to się okaże. Jak ma być dobrze, skoro z góry idzie taki przykład.
~Obserwator~
W dniu 24.05.2010 o 11:19, ~iwona~ napisał:

nareszcie, za długo to trwało. Mam nadzieję ze nowa władza zrobi tam czystkę



Też mam nadzieję !!!
~~Gość~~
ja też, chociaż już pewnie szukają dojść przez inne osoby do nowego prezesa żeby się utrzymać na stołkach. Przydałałoby się tam zrobic porządek. Jak nie to będą kombinować za jego plecami. Teraz Dołganow poczuje jak to jest pujdą za zapachem nowej władzy i kasy a jego będą w .... i słusznie.

Niech sprawdzą jakie premie sobie tam wypłacają i za co? inwestor sam inwestuje
[/quot

Kolesiostwo zawsze kombinowało za plecami, nowy prezio może to zmieni. Wszystko dla chorych ambicji, które zaangażowani w pseldo politykę tam mają. Poczucie władzy w kiepskim wydaniu sąsiadów za miedzy.
:)
W dniu 24.05.2010 o 11:19, ~iwona~ napisał:

nareszcie, za długo to trwało. Mam nadzieję ze nowa władza zrobi tam czystkę



ja też, chociaż już pewnie szukają dojść przez inne osoby do nowego prezesa żeby się utrzymać na stołkach. Przydałałoby się tam zrobic porządek. Jak nie to będą kombinować za jego plecami. Teraz Dołganow poczuje jak to jest pujdą za zapachem nowej władzy i kasy a jego będą w .... i słusznie.

Niech sprawdzą jakie premie sobie tam wypłacają i za co? inwestor sam inwestuje
m
matrix
W dniu 24.05.2010 o 11:19, ~iwona~ napisał:

nareszcie, za długo to trwało. Mam nadzieję ze nowa władza zrobi tam czystkę


szczury zaraz zaczą same sp***ac z tonącego okrętu
~iwona~
W dniu 21.05.2010 o 20:03, Gość napisał:

koniec dyzmy.


nareszcie, za długo to trwało. Mam nadzieję ze nowa władza zrobi tam czystkę
G
Gość
W dniu 22.05.2010 o 11:16, kldksdksdj napisał:

Ten nowy prezio nawet nie zna angielsiego Jedyne co umie robić to pewnie obsługiwać mopa


A myśli że tamten znał, brał lekcje ale nic do głowy nie dalo się wtłoczć. Roman też nie zna a 10 lat w strfie się buja, z giniem do spółki. Powini nazwę zmienić na PSW- Prywatna Strefa Wpływów.
G
Gość
W dniu 21.05.2010 o 18:04, ~Majka~ napisał:

Czy przypadkiem kilka lat temu Pan Dołganow nie "wskoczył" na ten stołek w taki sam sposób?


Marcinkiewicz mu załatwił, koleś z klasy i z boiska.
~zielony~
Mam nadzieję, że nowy prezio pogoni to całe towaźystwo, kolesiowo-biznesowe. Jak to możliwe że firma sprzątająca na strefie należy do rodzinynki jednego z pracowników, pana Krzyśka G. Kto akceptuje takie działania w spółce skarbu państwa .
G
Gość
W dniu 21.05.2010 o 21:24, gaca napisał:

Dyzmy? Chlopie Pan Dołganow ma wiecej kursow i szkol biznesowych pokonczonych niz caly ten PSL razem wziety. Jako nieliczny w Polsce ma zaliczone staze na oxfordzie i Harvard School of Buisness. Ale co ty mozesz wiedziec buraku. Tak w ogole togdzie sa beznadziejni gorzowscy politycy! tragedia, glosowaliscie na PO teraz macie kolesiostwo i uklady, taki witek pahl z gorzowa powiedzial ze on nie widzi w tym nic zlego. A co witek pahl zrobil przez swoja kadencje? Bo jego nazwiska nie slyszalem ani razu w mediach. Facet nic nie robic. Oddalismy wladz frajerom z zielonej


Za pienieądze strefy, też mi osiągnięcie. Za kaskę zwlaszcza duża wszystko można kupić. Ciekaw jestem czy miał te kursy przed przyjściem do strafy.
G
Gość
W dniu 23.05.2010 o 09:47, cyklonbe napisał:

Dziduch jak został wiceprezesem strefy to był tylko po liceum. Nie miał żadnych studiów, ale należał do odpowiedniej organizacji czyli do Unii Wolności. Takie kompetencje. Potem poszedł na studia. Płatne. Wysyłał indeks na uczelnie, a oni mu odsyłali z ocenami. Teraz należy do PO, z której na początku ostro się wyśmiewał. No i funkcja nie zagrożona. O jakich kompetencjach Wy mówicie?


Kompetencje do kumoterstwa, układzików, sponsorowania kolegów. Takie trzeba mieć kompetencje.
:) jak sie ciesze ze
W dniu 21.05.2010 o 18:04, ~Majka~ napisał:

Czy przypadkiem kilka lat temu Pan Dołganow nie "wskoczył" na ten stołek w taki sam sposób?



dokładnie tak, a TPV było za poprzedniego prezesa i to napewno nie zasługa Dołganowa. W życiu nie poznałem takiego prostaka, a jedyne co potrafił to jeździł na wycieczki po Świecie oczywiście z strefowe pieniadze:) na jednej z nich cos złapał ciekawe, która pani tam pracująca nabawiła się tej samej choroby.... jak myslicie? może ta najbardziej wysolariowana jego najwiekszy donosiciel.....?
c
cyklonbe
W dniu 23.05.2010 o 09:56, Gość napisał:

Tytuł nie zawsze chroni przed głupotą.Ty jesteś tego namacalnym przykładem.Twoja 'twórczość' na forum to troling i to taki niskich lotów .


Konkrety?
G
Gość
W dniu 23.05.2010 o 09:47, cyklonbe napisał:

Dziduch jak został wiceprezesem strefy to był tylko po liceum. Nie miał żadnych studiów, ale należał do odpowiedniej organizacji czyli do Unii Wolności. Takie kompetencje. Potem poszedł na studia. Płatne. Wysyłał indeks na uczelnie, a oni mu odsyłali z ocenami. Teraz należy do PO, z której na początku ostro się wyśmiewał. No i funkcja nie zagrożona. O jakich kompetencjach Wy mówicie?



Tytuł nie zawsze chroni przed głupotą.
Ty jesteś tego namacalnym przykładem.
Twoja 'twórczość' na forum to troling i to taki niskich lotów .
M
MR JEDI
W dniu 23.05.2010 o 09:47, cyklonbe napisał:

Dziduch jak został wiceprezesem strefy to był tylko po liceum. Nie miał żadnych studiów, ale należał do odpowiedniej organizacji czyli do Unii Wolności. Takie kompetencje. Potem poszedł na studia. Płatne. Wysyłał indeks na uczelnie, a oni mu odsyłali z ocenami. Teraz należy do PO, z której na początku ostro się wyśmiewał. No i funkcja nie zagrożona. O jakich kompetencjach Wy mówicie?



kolesiostwo pełną gębą. nigdy nie interesowałem się poczynaniami tego pana, niemniej teraz widzę, że może jednak warto by się temu nieco bardziej przyglądnąć...
Przejdź na stronę główną Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie