Krzysztof Szymanowski zwyciężył w biegu na 10 km w Zbąszynku [DUŻO ZDJĘĆ]

Wiesław Zdanowicz
Najdłuższy dystans zawodów - bieg na 10 km w Zbąszynku, pierwszy ukończył Krzysztof Szymanowski (Szymanowski Team/JW1). Na linii startu zameldowało się 219 zawodników. Kolejne miejsca na podium zdobyli: Piotr Mikołajczak (Szymanowski Team) i Kornel Balinowski z Nowej Soli.  W czwartek (3 maja) odbył się 26. Bieg Konstytucji w Zbąszynku. Na starcie stanęli zawodnicy w kilku kategoriach, od przedszkolaków poprzez młodzież szkolną do dorosłych. W biegach na 5 i 10 km startowało ponad 550 zawodników.Na zdjęciu: Pierwszy z lewej zwycięzca biegu na 10 km Krzysztof Szymanowski ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ:Wyniki biegów Konstytucji i dekoracja zwycięzców w Zbąszynku [ZDJĘCIA]26. Bieg Konstytucji w Zbąszynku - dystans 5 km [DUŻO ZDJĘĆ]ZBĄSZYNEK. 26. BIEG KONSTYTUCJI - PRZEDSZKOLAKI I MŁODZIEŻ [ZDJĘCIA]Zobacz wideo: Bieg po Słońce w Pniewie koło Międzyrzecza
Najdłuższy dystans zawodów - bieg na 10 km w Zbąszynku, pierwszy ukończył Krzysztof Szymanowski (Szymanowski Team/JW1). Na linii startu zameldowało się 219 zawodników. Kolejne miejsca na podium zdobyli: Piotr Mikołajczak (Szymanowski Team) i Kornel Balinowski z Nowej Soli. W czwartek (3 maja) odbył się 26. Bieg Konstytucji w Zbąszynku. Na starcie stanęli zawodnicy w kilku kategoriach, od przedszkolaków poprzez młodzież szkolną do dorosłych. W biegach na 5 i 10 km startowało ponad 550 zawodników.Na zdjęciu: Pierwszy z lewej zwycięzca biegu na 10 km Krzysztof Szymanowski ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ:Wyniki biegów Konstytucji i dekoracja zwycięzców w Zbąszynku [ZDJĘCIA]26. Bieg Konstytucji w Zbąszynku - dystans 5 km [DUŻO ZDJĘĆ]ZBĄSZYNEK. 26. BIEG KONSTYTUCJI - PRZEDSZKOLAKI I MŁODZIEŻ [ZDJĘCIA]Zobacz wideo: Bieg po Słońce w Pniewie koło Międzyrzecza Wiesław Zdanowicz
Najdłuższy dystans zawodów - bieg na 10 km w Zbąszynku, pierwszy ukończył Krzysztof Szymanowski (Szymanowski Team/JW1). Na linii startu zameldowało się 219 zawodników.

Kolejne miejsca na podium zdobyli: Piotr Mikołajczak (Szymanowski Team) i Kornel Balinowski z Nowej Soli.

W czwartek (3 maja) odbył się 26. Bieg Konstytucji w Zbąszynku. Na starcie stanęli zawodnicy w kilku kategoriach, od przedszkolaków poprzez młodzież szkolną do dorosłych. W biegach na 5 i 10 km startowało ponad 550 zawodników.