KSSSE AZS PWSZ Gorzów - Artego Bydgoszcz 117:60

(pat)
Dziś wicemistrzynie Polski rozgromiły beniaminka ekstraklasy Artego Bydgoszcz 117:60. Przyjezdne nie miały w tym meczu zbyt wiele do powiedzenia, a koncertowo zagrała m.in. Sidney Spencer, która aż osiem razy trafiła za trzy!

Gorzowianki przeważały od pierwszej do ostatniej minuty. W pierwszej kwarcie kroku gospodyniom dotrzymywała jedynie Amerykanka Ryan Coleman (zdobyła wówczas wszystkie swoje punkty). Potem trener gości dał odpocząć swoim najlepszym zawodniczkom i nasze, podobnie jak w pierwszym spotkaniu obu zespołów w Bydgoszczy (wówczas KSSSE AZS PWSZ wygrał 104:60), zrobiły z rywalek miazgę. Było to już 19. zwycięstwo akademiczek, które zachowały miano niepokonanych.

KSSSE AZS PWSZ GORZÓW - ARTEGO BYDGOSZCZ 117:60 (34:23, 26:10, 29:14, 28:13)

KSSSE AZS PWSZ: Spencer 28, Anosike 23, Sapowa 18, Żurowska 5, Dźwigalska 2 oraz Durejka i Piekarska po 12, Trębicka 8, Kaczmarczyk 7, Richards 2.
ARTEGO: Coleman 15, Crisman 12, Payne 8, Myśków i Chomać po 3 oraz Kaja 9, Hołownia i Young po 3, Parus i Płóciennik po 2.

Pełna relacja z meczu w poniedziałkowej "Gazecie Lubuskiej".