269 Andrzej Kruszyński Jaromierz
245 Edward Malinowski Gorzów Wlkp.
236 Karolina Maruda Zielona Góra
233 Wiesław Nowak Gorzów Wlkp.
232 Romuald Ignatowicz Łężyca
227 Piotr Miszta Zbąszynek
226 Sławomir Dittrich Zielona Góra
225 Arkadiusz Naskręt Droszków
224 Marcin Wołoszyn Konotop
224 Maria Rybicka Zielona Góra
222 Zbigniew Dittrich Zielona Góra
221 Arkadiusz Rycej Zielona Góra
221 Henryk Naskręt Droszków
220 Zbigniew Misa Gorzów Wlkp.
219 Bogdan Rybicki Zielona Góra
218 Andrzej Koszewnik Międzyrzecz
218 Piotr Obrał Zielona Góra
218 Bolesław Skrzyński Głogów
216 Józef Dębicki Ługi
216 Bogusław Szrama Sulechów
216 Sławomir Zewar Stary Kisielin
216 Jan Jóźwiak Gorzów Wlkp.
215 Mariusz Kopka Gubin
215 Dariusz Sindrewicz Zielona Góra
213 Dariusz Budzyński Racula
212 Adrian Zasiadły Babimost
212 Tadeusz Milewski Zielona Góra
211 Tomasz Adamczak Zielona Góra
211 Marek Czernicki Urzuty
211 Stanisław Korczyński Zielona Góra
209 Kazimierz Świtalski Ceber
208 Krzysztof Goździk Gronów
208 Tomasz Ziska Gorzów Wlkp.
208 Jerzy Kwaśny Gubin
207 Sławomir Ziubrzyński Klenica
207 Artur Czernicki Urzuty
206 Dominika Matula Szklarka Radnicka
205 Dariusz Perzyński Gubin
205 Mariusz Kasiński Zielona Góra
205 Jacek Ligocki Zielona Góra
204 Andrzej Bocian Zielona Góra
204 Igor Seredyński Klenica
204 Krzysztof Jędrasik Klenica
204 Artur Kasiński Zielona Góra
204 Radosław Kowalik Zielona Góra
203 Sebastian Rybicki Zielona Góra
203 Adam Kasiński Zielona Góra
201 Robert Biel Zielona Góra
201 Katarzyna Budzyńska Racula
200 Zdzisław Stonoga Pniów
200 Robert Krużyński Kożuchów
199 Zenon Matuszewski Międzyrzecz
198 Zdzisław Buszta Nowa Sól
197 Edward Skołuba Żagań
197 Stanisław Sychowski Gorzów Wlkp.
197 Piotr Szlingert Lubiszyn
197 Dominik Skrzyński Zielona Góra
197 Edward Kukotko Zbąszynek
197 Ryszard Maruda Zielona Góra
196 Grzegorz Dębicki Ługi
196 Zofia Ziska Gorzów Wlkp.
195 Ryszard Hauke Sulechów
195 Paweł Fedorski Sulechów
195 Jerzy Kurzawski Skwierzyna
195 Marian Biegański Zielona Góra
194 Aleksandra Korczowska Wymiarki
194 Bodgan Łuksa Zielona Góra
192 Stanisław Osadców Sterków
191 Czesław Gralak Pławin
190 Anna Długosz Zielona Góra
190 Zbigniew Ostrowski Zielona Góra
190 Piotr Czabanowski Droszków
189 Kamil Sajnóg Zielona Góra
188 Danuta Maruda Zielona Góra
188 Przemysław Pokacki Gorzów Wlkp.
188 Krzysztof Ziska Gorzów Wlkp.
188 Tomasz Gil Zielona Góra
187 Sławomir Sawicki Klenica
187 Szymon Garczarek Zbąszynek
187 Stanisław Skrzyński Zielona Góra
186 Radosław Maruda Zielona Góra
186 Sebastian Pawlik Zielona Góra
185 Stanisław Hałko Krosno Odrz.
184 Piotr Jakubowski Krosno Odrz.
183 Sylwester Chudy Gorzów Wlkp.
181 Artur Szablewski Gorzów Wlkp.
181 Marek Kwiatkowski Zielona Góra
181 Urszula Maruda Ochla
181 Krzysztof Pawlik Zielona Góra
180 Grzegorz Niemiec Zielona Góra
178 Stefan Orłowski Gorzów Wlkp.
178 Małgorzata Adler Zielona Góra
177 Małgorzata Pokacka Gorzów Wlkp.
177 Grzegorz Junke Zielona Góra
176 Michał Górski Kożuchów
173 Maciej Miszta Zbąszynek
173 Maciej Sajnóg Zielona Góra
173 Daniel Korczyński Zielona Góra
173 Piotr Pikuła Gorzów Wlkp.
173 Wioletta Biernat Żary
173 Marcin Lisiecki Świdnica
173 Agnieszka Michalska Zielona Góra
172 Ryszard Cukierski Wolimirzyce
169 Robert Czaja Gorzów Wlkp.
169 Przemysław Trubiłowicz Zielona Góra
169 Tomasz Powęski Zielona Góra
168 Bartek Miszta Zbąszynek
166 Julian Żurowski Zielona Góra
163 Klaudia Korycka-Czech Żary
162 Sebastian Długosz Zielona Góra
162 Jan Milewski Zielona Góra
159 Andrzej Długosz Zielona Góra
157 Edward Denkowski Lipie Góry
156 Mirosława Długosz Zielona Góra
155 Damian Jacyno Zielona Góra
155 Piotr Richter Zbąszynek
155 Paulina Bocian Zielona Góra
152 Piotr Howis Zielona Góra
152 Piotr Kocieł Zielona Góra
150 Arkadiusz Rybicki Zielona Góra
150 Paweł Kiciński Sulechów
147 Tomasz Biegański Zielona Góra
147 Janusz Żurowski Zielona Góra
144 Andrzej Berliński Gorzów Wlkp.
139 Mateusz Rybicki Zielona Góra
138 Zbigniew Koryciński Zielona Góra
135 Marianna Jóźwiak Gorzów Wlkp.
133 Henryk Jacyno Zielona Góra
132 Violetta Przybylska Poznań
129 Edyta Chojnacka-Ignatowicz Łężyca
129 Eckhard Ulrich Konotop
129 Janusz Hauke Zielona Góra
127 Marcin Ciesielski Nowe Kramsko
126 Wacław Wychowałek Drezdenko
125 Wiesław Klimowski Zielona Góra
124 Aneta Połomska Sulechów
123 Adrian Kaczyński Żary
120 Zygmunt Zawistowski Ściechówek
119 Andrzej Korycki Żary
118 Dominik Biernat Żary
111 Jadwiga Jacyno Zielona Góra
108 Sebastian Baliniak Nietków
107 Emil Grabowski Zielona Góra
83 Grzegorz Szary Zielona Góra
81 Jakub Kaczmarek Zbąszynek
74 Przemysław Skrzyński Zielona Góra
74 Wanda Kawarska Zielona Góra
71 Bogdan Wieczorkowski Pierzwin
66 Artur Żurowski Zielona Góra
65 Iwona Mańkowska Nowe Kramsko
61 Lubomir Garbowski Zielona Góra
54 Jarosław Kościuk Zielona Góra
52 Tadeusz Krawiec Głogów
51 Artur Naskręt Trzciel
50 Daniel Pałasik Łężyca
47 Tomasz Kotarski Zielona Góra
45 Wacław Pawłowski Zielona Góra
40 Tadeusz Wiśniewski Gorzów Wlkp.
39 Łukasz Ratajczak Zielona Góra
37 Andrzej Szary Zielona Góra
36 Łukasz Gromanowski Żary
35 Rafał Bujak Gronów
35 Marian Kotarski Zielona Góra
33 Marcin Wołk-Lewanowicz Zielona Góra
31 Andrzej Sołtysiak Zielona Góra
30 Katarzyna Suchocka Trzciel
27 Robert Malinowski Zielona Góra
26 Ryszard Czarniecki Zielona Góra
25 Wojciech Kurzawski Skwierzyna
21 Maria Mańkowska Nowe Kramsko
21 Dariusz Daros Gorzów Wlkp.
18 Artur Lipiński Trzebule
17 Marek Gandurski Zielona Góra
15 Mateusz Urbaniak Drezdenko
15 Weronika Winczewska Krosno Odrz.
10 Rafał Kuziemski Gorzów Wlkp.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?