" Kuchenne rewolucje " w Łodzi

Magda Gessler tym razem odwiedzi włoską restaurację w Łodzi „Włoszczyzna”. Lokal znajduje się w samym centrum miasta. Restaurację prowadzi polsko-włoskie małżeństwo Emilia i Franacesco. Po kilku latach wspólnego życia w Italii, zdecydowali się przeprowadzić do Polski. Franceceso uznał, że Polska to kraj wielu możliwości, a ponieważ Emilia marzyła o własnej restauracji, namówiła go na otwarcie „Włoszczyzny” w jej rodzinnej Łodzi.

Niestety. Interes nie idzie tak, jak powinien. Pojawiły się problemy, z którymi właściciele nie potrafią sobie poradzić. O pomoc poprosili Magdę Gessler. Chcą "Kuchennych rewolucji", ale czy tak do końca?

" Kuchenne rewolucje " odwołane w Łodzi?

- Możecie na drzwiach napisać: Rewolucja odwołana. Zamknięte - Magda Gessler nie wytrzymuje sytuacji i zachowania właścicieli restauracji "Włoszczyzna". Ma ochotę po prostu wyjść. Co wydarzy się jeszcze podczas "Kuchennych rewolucji" w Łodzi?

- Ta włoska rewolucja z Łodzi doprowadzi do szewskiej pasji Magdę Gessler. Szef kuchni, który tak naprawdę nie lubi gotować. Ciężarna właścicielka restauracji, której ciągle nie ma na miejscu - czytamy w zapowiedzi. Będzie się działo!

"Kuchenne rewolucje" w czwartek 11 października oo 21.30 w TVN.

Znasz wszystkie teksty Magdy Gessler? Sprawdź! [QUIZ]


"Kuchenne rewolucje. Powroty". Trzecia edycja wspólnego projektu Magdy Gessler i Charlesa Daigneault
źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz także: