Kuchenne Rewolucje w Lubuskiem. Te lokale w naszym regionie odwiedziła Magda Gessler. Jak sobie radzą?

Jakub Pikulik
Jakub Pikulik
Magda Gessler na przestrzeni lat odwiedziła łącznie dziewięć restauracji w Lubuskiem. Jakie to były lokale? Ich opisy znajdziesz na kolejnych zdjęciach w galerii >>>
Magda Gessler na przestrzeni lat odwiedziła łącznie dziewięć restauracji w Lubuskiem. Jakie to były lokale? Ich opisy znajdziesz na kolejnych zdjęciach w galerii >>>Google Street View
Kuchenne Rewolucje to program, który istnieje na antenie już 13 lat. Łącznie wyemitowano już 25 sezonów tego popularnego programu. Niedawno Magda Gessler odwiedziła kolejną lubuską miejscowość - Witnicę. Sprawdzamy, gdzie w Lubuskiem do tej pory odbywały się Kuchenne Rewolucje.

Kuchenne Rewolucje to telewizyjny show, który od lat cieszy się ogromną popularnością. Pierwszy odcinek programu wyemitowano w marcu 2020 r. Łącznie powstało już 25 sezonów. Magda Gessler odwiedza lokale, bary i restauracje na terenie całej Polski. Wytyka błędy, sprawdza stan kuchni i sama próbuje serwowanych tu potraw. Często wizyty mają iście rewolucyjny charakter. W powietrzu fruwają patelnie, rozbijane są talerze. Nie brakuje też czysto ludzkich dramatów, często na jaw wychodzą problemy osobiste bohaterów poszczególnych odcinków. Ostatecznie jednak zdecydowana większość rewolucji kończy się pozytywnie, a restauracje odwiedzone przez Magdę Gessler nie narzekają na brak gości.

Kuchenne Rewolucje w Lubuskiem

Postanowiliśmy sprawdzić, jakie lokale odwiedziła Magda Gessler na przestrzeni 13 lat w Lubuskiem. Okazuje się, że wcale nie było ich tak dużo. Sprawdziliśmy, gdzie znajdują się odwiedzone przez nią restauracje i jak zakończyły się przeprowadzone w nich rewolucje. Od niektórych minęło już kilkanaście lat! Czy wciąż funkcjonują? Jak sobie radzą? Losy poszczególnych lokali znajdziesz w galerii.

Wideo: O czym marzy Magda Gessler? Co doradziłaby początkującym kucharzom i tym, którzy nieśmiało marzą o karierze w gastronomii?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie