MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Laureaci Lubuskiego Lidera Biznesu 2018. IDEA HR Group to jedna z czołowych firm doradztwa personalnego

red.
Firma jest członkiem lokalnych i międzynarodowych izb gospodarczych (m.in. Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej)
Firma jest członkiem lokalnych i międzynarodowych izb gospodarczych (m.in. Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej) IDEA HR
Oferta firmy obejmuje kompleksowe usługi z zakresu: rekrutacji, pracy tymczasowej, rekrutacji zagranicznych, outsourcingu kadr i płac, szkoleń i coachingu, doradztwa personalnego (oceny okresowe, budowa wizerunku pracodawcy, development center, outplacement itp.

Firma działa lat na rynku już od prawie pięciu lat, utworzyła w tym czasie oddziały w Szczecinie, Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. Obecnie zatrudnia 14 konsultantów, którzy tworzą zespół zgranych ekspertów i doradców rynku pracy. Współwłaścicielkami firmy są Edyta Hubska i Dorota Siedziniewska-Brzeźniak, obie z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi w międzynarodowych firmach.

IDEA HR to dla kandydatów przyjazne procesy rekrutacji, doradztwo i wsparcie w kształtowaniu kariery zawodowej. Dla partnerów biznesowych to rzetelny i profesjonalny usługodawca w pozyskaniu najlepszej, wykwalifikowanej kadry.

Dotychczas firma zrealizowała kilkaset projektów rekrutacyjnych, przeprowadziła szereg szkoleń i procesów coachingowych oraz brała udział w wielu wykładach i prelekcjach jako ekspert rynku pracy.

IDEA HR to firma udzielająca się społecznie, od trzech lat jest inicjatorem i organizatorem największego projektu społecznego rynku pracy w województwie lubuskim JOB STARTER. W projekcie, którego ideą jest łączenie młodych ludzi ze szkół i uczelni z lokalnymi firmami, wzięło udział przeszło 300 uczniów i studentów.

IDEA HR Group zajęła trzecie miejsce w kategorii firm mikro.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska