MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Laureaci Lubuskiego Lidera Biznesu 2018. Perceptus pomoże dobrze zabezpieczyć dane twojej firmy

red.
W maju 2016 r. firma Perceptus została przyjęta do grona członków Instytutu Autostrady Technologii i Innowacji (IATI)
W maju 2016 r. firma Perceptus została przyjęta do grona członków Instytutu Autostrady Technologii i Innowacji (IATI) Perceptus
Firma Perceptus z Zielonej Góry funkcjonuje w branży cybersecurity od grudnia 2008 r., dostarczając nowoczesne i niezawodne systemy bezpieczeństwa IT oraz związane z nimi kompleksowe usługi, a także niezbędną pomoc i wsparcie techniczne.

Do grona klientów firmy należą zarówno podmioty prywatne jak i publiczne (np. bankowość, służba zdrowia). Perceptus prowadzi sprzedaż sprzętu informatycznego, serwerów, urządzeń do archiwizacji i przechowywania danych oraz sprzedaż licencji dla: systemów bezpieczeństwa danych, systemów operacyjnych i serwerowych, baz danych. Świadczy usługi techniczne/informatyczne związane z dostawą, wdrożeniem i konfiguracją oraz eksploatacją powdrożeniową w zakresie sprzętu i oprogramowania.

W firmie funkcjonuje dział badawczo-rozwojowy, a w roku 2015 zainaugurowało działalność laboratorium bezpieczeństwa danych IT w chmurze, którego celem jest realizacja prac badawczo-rozwojowych prowadzących do opracowania nowoczesnych technologii, urządzeń i procesów. Badania prowadzone są na użytek własny oraz w formie usług świadczonych dla innych podmiotów.

Kierunki badań realizowanych w przedsiębiorstwie dotyczą zagadnień kwestii bezpieczeństwa IT w następujących sektorach/branżach: ICT, finanse i bankowość, Smart Home, Smart City i IoT, telemedycyna.

Rezultatem innowacyjnej działalności firmy jest opracowanie platformy applinace Perc.tech zapewniającej najwyższy poziom zabezpieczenia wrażliwych danych. Ponadto przedsiębiorstwo oferuje, w ramach Centrum Zaufanych Usług Bezpieczeństwa, usługi eSign.tech umożliwiające nabycie tożsamości elektronicznej, jej wykorzystanie oraz konserwację w świecie elektronicznym.

Firma Perceptus zajęła pierwsze miejsce w konkursie Lubuski Lider Biznesu 2018, w kategorii firm mikro.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska