1/15
Legia Warszawa wygrała na wyjeździe w hicie kolejki z Lechem...

Oceny piłkarzy Legii Warszawa za mecz z Lechem Poznań

Legia Warszawa wygrała na wyjeździe w hicie kolejki z Lechem Poznań 1:0. Goście lepiej grali w pierwszej połowie, a po przerwie głównie skupili się na defensywie. Strategia była podyktowana ubytkami w składzie, wymuszonymi nadmiarem żółtych kartek. Zobacz, jak oceniliśmy wybrańców Aleksandara Vukovicia, którzy utrzymali ośmiopunktową przewagę nad drugim w tabeli PKO Ekstraklasy Piastem Gliwice.

2/15
Najtrudniejszą sytuację miał w pierwszej połowie, gdy...

Radosław Majecki - 5 (skala 1-6)

Najtrudniejszą sytuację miał w pierwszej połowie, gdy obronił strzał Żamaledtinowa w sytuacji jeden na jeden. Poza tym gospodarze nie zmusili go do większego wysiłku i Majecki ograniczał się do wznawiania gry.

3/15
Dobry w odbiorze, raczej udanie rozpoczynał akcje. Stwarzał...

Artur Jędrzejczyk - 4

Dobry w odbiorze, raczej udanie rozpoczynał akcje. Stwarzał zagrożenie przy rzutach rożnych pod bramką rywala.

4/15
Co prawda Legia gola nie straciła, ale po jednym nieudanym...

Mateusz Wieteska - 3

Co prawda Legia gola nie straciła, ale po jednym nieudanym zagraniu lechici mogli mieć korzystną okazję. Kolegę uratował Igor Lewczuk. Z jednej strony przerywał większość akcji przeciwnika, ale piłka często do nich wracała. Również groźny przy rożnych w ofensywie.

Dalej

Jak wygląda sytuacja po pożarze w stadninie koni w Bronkowie pod Krosnem Odrzańskim?