1/13
PKO Ekstraklasa. W 23. kolejce Legia Warszawa rozgromiła...

PKO Ekstraklasa. W 23. kolejce Legia Warszawa rozgromiła Jagiellonię Białystok i odskoczyła Cracovii w tabeli. Z grupy spadkowej ponownie wydostała się Wisła Kraków - dzięki piątej wygranej z rzędu. Wiele wydarzyło się także w Poznaniu oraz Gdyni, gdzie Arka odrobiła straty z Rakowem Częstochowa (3:2).

W składzie jedenastki 23. kolejki PKO Ekstraklasy znajdziecie:
- pięciu Polaków i sześciu obcokrajowców
- dwóch młodzieżowców, dziewięciu seniorów
- trzech zawodników Legii Warszawa, dwóch Wisły Kraków, po jednym Arki Gdynia, Lechii Gdańsk, Lecha Poznań, Piasta Gliwice, Rakowa Częstochowa, oraz Śląska Wrocław.

2/13
Kapitalny występ Słowaka w Poznaniu. W meczu z Lechem bronił...

Dusan Kuciak (Lechia Gdańsk)

Kapitalny występ Słowaka w Poznaniu. W meczu z Lechem bronił jak natchniony! Przed przerwą i po niej zrobił w zasadzie wszystko, żeby choć punkt wyjechał do Gdańska. Dobrego wrażenia nie zepsuje nawet pechowy samobój (piłka odbiła się od niego po uderzeniu w słupek).

W naszej jedenastce Kuciak znalazł się po raz trzeci.

3/13
Cichy bohater zwycięstwa nad Koroną Kielce. Na boku obrony...

David Niepsuj (Wisła Kraków)

Cichy bohater zwycięstwa nad Koroną Kielce. Na boku obrony zrobił prawie wszystko wzorcowo. Przed przerwą zdążył też zapisać asystę przy trafieniu Aleksandra Buksy.

W naszej jedenastce Niepsuj znalazł się po raz drugi.

4/13
Jako przedstawiciel mistrza Polski na tle pretendenta do...

Bartosz Rymaniak (Piast Gliwice)

Jako przedstawiciel mistrza Polski na tle pretendenta do tytułu spisał się na medal. Jak zawsze należycie wykonał pracę w defensywie. Dołożył do niej także konkrety w ataku. To po jego asyście trafił przecież Sebastian Milewski.

W naszej jedenastce Rymaniak znalazł się po raz czwarty.

Dalej

Iga Świątek i jej koszmary. Sprawdź, kto dręczy polską numer 1  [GALERIA]

Iga Świątek i jej koszmary. Sprawdź, kto dręczy polską numer 1 [GALERIA]

Jak wygląda sytuacja po pożarze w stadninie koni w Bronkowie pod Krosnem Odrzańskim?