1/11
Robert Lewandowski zdobył statuetkę dla Najlepszego...

Lewandowski najlepszy, a kto za nim? Ranking Plebiscytu "PS" 2020

Robert Lewandowski zdobył statuetkę dla Najlepszego Sportowca roku na w Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Kapitan naszej reprezentacji odebrał statuetkę osobiście. Było to dla niego drugie takie wyróżnienie. Kto zajął kolejne miejsca w konkursie? Sprawdźcie ranking!

2/11
Dla naszego skoczka rok 2020 był niesamowity. Między 6 a 19...

10. Dawid Kubacki

Dla naszego skoczka rok 2020 był niesamowity. Między 6 a 19 stycznia wygrał w aż trzech zawodach. Najpierw pobił rekord skoczni w Bischofhofen i stanął na najwyższym stopniu podium, przypieczętując wygraną w Turnieju Czterech Skoczni a następnie - dzień po dniu - usłyszał Mazurek Dąbrowskiego w Titisee-Neustadt. Łącznie w poprzednim sezonie był aż 10 razy na podium.

3/11
Kolarka Canyon SRAM Racing w 2020 roku zdobyła brąz...

9. Katarzyna Niewiadoma

Kolarka Canyon SRAM Racing w 2020 roku zdobyła brąz mistrzostw Europy w wyścigu ze startu wspólnego i zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Giro Rosa. Zajmowała także czołowe lokaty w La Course by Le Tour de France, La Fleche Wallonie Feminine i wyścigu ze startu wspólnego podczas mistrzostw świata w Imoli.