152 Andrzej Kruszyński Jaromierz
111 Edward Malinowski Gorzów Wlkp.
111 Aleksandra Korczowska Wymiarki
102 Dariusz Budzyński Racula
98 Maria Rybicka Zielona Góra
97 Karolina Maruda Zielona Góra
95 Arkadiusz Naskręt Droszków
95 Romuald Ignatowicz Łężyca
95 Marcin Wołoszyn Konotop
94 Sławomir Zewar Stary Kisielin
91 Henryk Naskręt Droszków
90 Małgorzata Adler Zielona Góra
89 Dariusz Sindrewicz Zielona Góra
88 Bogusław Szrama Sulechów
88 Marek Czernicki Urzuty
87 Sławomir Ziubrzyński Klenica
86 Arkadiusz Rycej Zielona Góra
86 Krzysztof Jędrasik Klenica
85 Urszula Maruda Ochla
85 Jan Jóźwiak Gorzów Wlkp.
85 Adrian Zasiadły Babimost
84 Jacek Ligocki Zielona Góra
84 Marian Biegański Zielona Góra
83 Ryszard Maruda Zielona Góra
83 Stanisław Osadców Sterków
83 Zofia Ziska Gorzów Wlkp.
81 Bolesław Skrzyński Głogów
81 Sławomir Dittrich Zielona Góra
80 Zbigniew Misa Gorzów Wlkp.
79 Zbigniew Dittrich Zielona Góra
78 Grzegorz Niemiec Zielona Góra
78 Marek Kwiatkowski Zielona Góra
78 Wiesław Nowak Gorzów Wlkp.
77 Radosław Kowalik Zielona Góra
77 Kazimierz Świtalski Ceber
77 Wioletta Biernat Żary
76 Piotr Czabanowski Droszków
76 Sylwester Chudy Gorzów Wlkp.
76 Krzysztof Ziska Gorzów Wlkp.
76 Radosław Maruda Zielona Góra
76 Tadeusz Milewski Zielona Góra
75 Tomasz Gil Zielona Góra
75 Sebastian Rybicki Zielona Góra
75 Artur Czernicki Urzuty
75 Dariusz Perzyński Gubin
75 Jerzy Kwaśny Gubin
75 Jan Milewski Zielona Góra
75 Tomasz Powęski Zielona Góra
75 Daniel Korczyński Zielona Góra
74 Jerzy Kurzawski Skwierzyna
74 Sebastian Pawlik Zielona Góra
73 Paweł Fedorski Sulechów
73 Robert Biel Zielona Góra
73 Ryszard Hauke Sulechów
73 Agnieszka Michalska Zielona Góra
73 Dominik Skrzyński Zielona Góra
72 Zenon Matuszewski Międzyrzecz
72 Bodgan Łuksa Zielona Góra
72 Krzysztof Pawlik Zielona Góra
71 Edward Kukotko Zbąszynek
71 Stanisław Korczyński Zielona Góra
70 Dominika Matula Szklarka Radnicka
70 Zbigniew Ostrowski Zielona Góra
69 Przemysław Trubiłowicz Zielona Góra
69 Stefan Orłowski Gorzów Wlkp.
69 Klaudia Korycka-Czech Żary
69 Piotr Kocieł Zielona Góra
69 Bartek Miszta Zbąszynek
68 Paweł Kiciński Sulechów
68 Julian Żurowski Zielona Góra
68 Marcin Lisiecki Świdnica
68 Piotr Miszta Zbąszynek
67 Mariusz Kopka Gubin
67 Piotr Jakubowski Krosno Odrz.
67 Andrzej Koszewnik Międzyrzecz
67 Zdzisław Buszta Nowa Sól
67 Stanisław Hałko Krosno Odrz.
66 Grzegorz Szary Zielona Góra
66 Czesław Gralak Pławin
66 Artur Szablewski Gorzów Wlkp.
66 Grzegorz Dębicki Ługi
66 Tomasz Ziska Gorzów Wlkp.
66 Aneta Połomska Sulechów
66 Jakub Kaczmarek Zbąszynek
65 Józef Dębicki Ługi
65 Stanisław Skrzyński Zielona Góra
64 Piotr Obrał Zielona Góra
64 Katarzyna Budzyńska Racula
64 Anna Długosz Zielona Góra
64 Zdzisław Stonoga Pniów
64 Janusz Żurowski Zielona Góra
63 Edyta Chojnacka-Ignatowicz Łężyca
63 Bogdan Rybicki Zielona Góra
63 Szymon Garczarek Zbąszynek
62 Stanisław Sychowski Gorzów Wlkp.
62 Adam Kasiński Zielona Góra
61 Paulina Bocian Zielona Góra
61 Tomasz Adamczak Zielona Góra
61 Krzysztof Goździk Gronów
61 Maciej Miszta Zbąszynek
60 Janusz Hauke Zielona Góra
60 Mariusz Kasiński Zielona Góra
60 Kamil Sajnóg Zielona Góra
59 Piotr Pikuła Gorzów Wlkp.
59 Artur Kasiński Zielona Góra
59 Emil Grabowski Zielona Góra
58 Sławomir Sawicki Klenica
58 Piotr Szlingert Lubiszyn
58 Robert Krużyński Kożuchów
58 Danuta Maruda Zielona Góra
58 Przemysław Pokacki Gorzów Wlkp.
57 Violetta Przybylska Poznań
57 Maciej Sajnóg Zielona Góra
57 Igor Seredyński Klenica
57 Tomasz Biegański Zielona Góra
56 Andrzej Bocian Zielona Góra
55 Michał Górski Kożuchów
54 Edward Skołuba Żagań
54 Sebastian Długosz Zielona Góra
54 Jarosław Kościuk Zielona Góra
51 Piotr Richter Zbąszynek
50 Arkadiusz Rybicki Zielona Góra
50 Daniel Pałasik Łężyca
49 Mirosława Długosz Zielona Góra
49 Andrzej Berliński Gorzów Wlkp.
48 Andrzej Długosz Zielona Góra
48 Lubomir Garbowski Zielona Góra
48 Robert Czaja Gorzów Wlkp.
48 Ryszard Cukierski Wolimirzyce
48 Marianna Jóźwiak Gorzów Wlkp.
47 Tomasz Kotarski Zielona Góra
47 Marcin Ciesielski Nowe Kramsko
46 Edward Denkowski Lipie Góry
46 Wiesław Klimowski Zielona Góra
45 Wacław Pawłowski Zielona Góra
44 Małgorzata Pokacka Gorzów Wlkp.
43 Piotr Howis Zielona Góra
40 Damian Jacyno Zielona Góra
40 Tadeusz Wiśniewski Gorzów Wlkp.
39 Łukasz Ratajczak Zielona Góra
37 Andrzej Korycki Żary
36 Wacław Wychowałek Drezdenko
36 Sebastian Baliniak Nietków
36 Łukasz Gromanowski Żary
35 Rafał Bujak Gronów
35 Marian Kotarski Zielona Góra
34 Dominik Biernat Żary
33 Grzegorz Junke Zielona Góra
33 Marcin Wołk-Lewanowicz Zielona Góra
31 Zygmunt Zawistowski Ściechówek
30 Katarzyna Suchocka Trzciel
30 Artur Żurowski Zielona Góra
27 Robert Malinowski Zielona Góra
27 Eckhard Ulrich Konotop
26 Zbigniew Koryciński Zielona Góra
25 Adrian Kaczyński Żary
25 Wojciech Kurzawski Skwierzyna
23 Iwona Mańkowska Nowe Kramsko
23 Jadwiga Jacyno Zielona Góra
22 Mateusz Rybicki Zielona Góra
21 Dariusz Daros Gorzów Wlkp.
20 Wanda Kawarska Zielona Góra
19 Andrzej Szary Zielona Góra
18 Bogdan Wieczorkowski Pierzwin
18 Artur Lipiński Trzebule
17 Marek Gandurski Zielona Góra
15 Henryk Jacyno Zielona Góra
15 Weronika Winczewska Krosno Odrz.
10 Rafał Kuziemski Gorzów Wlkp.
8 Adam Żurowski Zielona Góra
W zestawieniu nie ma konkursowiczów, którzy przy pierwszym typowaniu nie przesłali swoich danych. Proszę uzupełnić je przy najbliższej okazji.
Motoryzacja do pełna! Ogłoszenia z Twojego regionu, testy, porady, informacje
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?