1/31
Po XI kolejkach zielonogórskiej okręgówki ŁKS Łęknica...

Po XI kolejkach zielonogórskiej okręgówki ŁKS Łęknica zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Na koncie ma 19 punktów, bramki 25:12

2/31
Mecz powinniśmy zakończyć w 20 minucie, ponieważ mieliśmy...

Mecz powinniśmy zakończyć w 20 minucie, ponieważ mieliśmy cztery albo pięć dogodnych sytuacji. Wtedy byłoby spokojniej - ocenił Jarosław Owsian, kapitan ŁKS Łęknica

3/31
Pewnych rzeczy nie da się nauczyć, takich jak szybkość....

Pewnych rzeczy nie da się nauczyć, takich jak szybkość. Dowodem była trzecia bramka, która wpadła w kuriozalny sposób - skomentował Maciej Wysocki, trener Chynowianki Zielona Góra

4/31
Przez pierwsze 30 minut meczu ŁKS Łęknica stworzył sobie...

Przez pierwsze 30 minut meczu ŁKS Łęknica stworzył sobie cztery dogodne okazje, by pokonać bramkarza Chynowianki Zielona Góra, ale przed przerwą gola nie strzelił