To tyle z naszej strony, dziękujemy za uwagę! Po więcej informacji zapraszamy do działu Euro 2020.
DW, psz
Aktualizacja:
Wszystkie wiadomości: 54
Najnowsza -
Losowanie grup Euro 2020 [RELACJA LIVE] ©EASTNEWS
Losowanie grup Euro 2020 [RELACJA LIVE] ©EASTNEWS
To tyle z naszej strony, dziękujemy za uwagę! Po więcej informacji zapraszamy do działu Euro 2020.
Grupa A (Baku, Rzym):
1. Turcja
2. Włochy
3. Walia
4. Szwajcaria
Grupa B (Kopenhaga, Sankt Petersburg):
1. Dania
2. Finlandia
3. Belgia
4. Rosja
Grupa C (Amsterdam, Bukareszt):
1. Holandia
2. Ukraina
3. Austria
4. Gruzja, Macedonia Północna, Izrael i Białoruś.
Grupa D (Glasgow, Londyn):
1. Anglia
2. Chorwacja
3. Norwegia, Szkocja, Serbia, Izrael
4. Czechy
Grupa E (Bilbao, Dublin):
1. Hiszpania
2. Szwecja
3. Polska
4. Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia lub Irlandia Północna
Grupa F (Budapeszt, Monachium):
1. Islandia, Rumunia, Bułgaria lub Węgry.
2. Portugalias
3. Francja
4. Niemcy
15 czerwca - Bośnia i Hercegowina/Słowacja/Irlandia/Irlandia Północna (Dublin)
20 czerwca - Hiszpania (Bilbao)
24 czerwca - Szwecja (Dublin)
Grupa E (Bilbao, Dublin):
1. Hiszpania
2. Szwecja
3. Polska
4. Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia lub Irlandia Północna
Z Polską i Hiszpanią zagra w grupie ktoś z czwórki: Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia lub Irlandia Północna. Rywala poznamy w marcu, po barażach.
Finlandia w grupie B z Danią, Belgią i Rosją.
A w grupie D ktoś z czwórki: Norwegia, Szkocja, Serbia, Izrael.
Ktoś z czwórki Gruzja, Macedonia Północna, Izrael i Białoruś zagra w grupie C.
Walia w grupie A z Włochami, Szwajcarią i Turcją.
W grupie F zagra ktoś z barażowego zestawu: Islandia, Rumunia, Bułgaria lub Węgry.
Lp. | Drużyna | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
|
|||||||
1 | Legia Warszawa Live | 37 | 44 | 21 | 10 | 6 | 70-31 |
2 | Jagiellonia Białystok Live | 37 | 42 | 21 | 8 | 8 | 64-39 |
3 | Lech Poznań Live | 37 | 42 | 20 | 9 | 8 | 62-29 |
4 | Lechia Gdańsk Live | 37 | 42 | 20 | 8 | 9 | 57-37 |
5 | Korona Kielce Live | 37 | 28 | 14 | 5 | 18 | 47-65 |
6 | Wisła Kraków Live | 37 | 26 | 14 | 6 | 17 | 54-57 |
7 | Pogoń Szczecin Live | 37 | 25 | 11 | 13 | 13 | 51-54 |
8 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live | 37 | 25 | 13 | 7 | 17 | 35-55 |
Lp. | Drużyna | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Spadek do 1. ligi
|
|||||||
1 | Zagłębie Lubin Live | 37 | 34 | 14 | 11 | 12 | 51-45 |
2 | Piast Gliwice Live | 37 | 31 | 12 | 10 | 15 | 45-54 |
3 | Śląsk Wrocław Live | 37 | 29 | 12 | 10 | 15 | 49-52 |
4 | Wisła Płock Live | 37 | 28 | 12 | 11 | 14 | 49-57 |
5 | Arka Gdynia Live | 37 | 24 | 10 | 9 | 18 | 44-60 |
6 | Cracovia Live | 37 | 24 | 8 | 15 | 14 | 45-52 |
7 | Górnik Łęczna Live | 37 | 22 | 9 | 10 | 18 | 47-63 |
8 | Ruch Chorzów Live | 37 | 19 | 10 | 8 | 19 | 42-62 |
Lp. | Drużyna | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
|
|||||||
1 | Legia Warszawa Live | 37 | 73 | 21 | 10 | 6 | 70-31 |
2 | Jagiellonia Białystok Live | 37 | 71 | 21 | 8 | 8 | 64-39 |
3 | Lech Poznań Live | 37 | 69 | 20 | 9 | 8 | 62-29 |
4 | Lechia Gdańsk Live | 37 | 68 | 20 | 8 | 9 | 57-37 |
5 | Zagłębie Lubin Live | 37 | 53 | 14 | 11 | 12 | 51-45 |
6 | Wisła Kraków Live | 37 | 48 | 14 | 6 | 17 | 54-57 |
7 | Korona Kielce Live | 37 | 47 | 14 | 5 | 18 | 47-65 |
8 | Wisła Płock Live | 37 | 47 | 12 | 11 | 14 | 49-57 |
9 | Pogoń Szczecin Live | 37 | 46 | 11 | 13 | 13 | 51-54 |
10 | Śląsk Wrocław Live | 37 | 46 | 12 | 10 | 15 | 49-52 |
11 | Piast Gliwice Live | 37 | 46 | 12 | 10 | 15 | 45-54 |
12 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live | 37 | 46 | 13 | 7 | 17 | 35-55 |
13 | Cracovia Live | 37 | 39 | 8 | 15 | 14 | 45-52 |
14 | Arka Gdynia Live | 37 | 39 | 10 | 9 | 18 | 44-60 |
15 | Ruch Chorzów Live | 37 | 38 | 10 | 8 | 19 | 42-62 |
16 | Górnik Łęczna Live | 37 | 37 | 9 | 10 | 18 | 47-63 |