LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021 Airshow. Największe pokazy lotnicze odbędą się w sierpniu!

Materiał informacyjny LOTOS
Udostępnij:
Wyjątkowe podniebne pokazy LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021 Airshow rozpoczną się w sobotę 21 sierpnia. Po raz pierwszy na Aerobaltic pojawią się legendarni Red Arrows, imponujący Saudi Hawks, widowiskowy Rafale Solo Display i głośny Solo Türk. Powrócą także polskie Biało-Czerwone Iskry! To jednak nie koniec atrakcji! Organizatorzy zaplanowali nie tylko zapierające dech w piersiach pokazy akrobacji na niebie, ale również wyjątkowe strefy edukacyjno — rozrywkowe dla całej rodziny. Ponadto Grupa LOTOS przygotowała dla swoich klientów niespodziankę - wyjątkowy KONKURS, w którym do wygrania jest aż 9 zapierających dech w piersiach przelotów samolotami!

Zasiądź za sterami najlepszych samolotów!

LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021 Airshow to nie tylko pokazy lotnicze, ale również wystawy statyczne, gdzie można będzie zobaczyć, a co najważniejsze dotknąć oraz usiąść w kokpicie, niektórych z samolotów i śmigłowców. Pozwoli to lepiej przyjrzeć się ich detalom i zachwycić kunsztem wykonania. Na wystawie będzie można podziwiać: śmigłowce, odrzutowce wojskowe, samoloty transportowe i historyczne. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli także okazję spotkania z pilotami. Natomiast miłośników historycznych maszyn na pewno zainteresują pokazy grup rekonstrukcyjnych.

Grupa LOTOS jest obecna na pokazach Aerobaltic od samego początku. To wydarzenie organizowane na najwyższym poziomie. Świadczy o tym chociażby liczba widzów, którzy przyjeżdżają obserwować akrobacje lotnicze wykonywane przez najlepszych pilotów na świecie. Dla naszego koncernu to także okazja to promocji marki – silniki samolotów zasilane są paliwem dostarczonym przez LOTOS. Życzę wszystkim widzom pięknych, podniebnych emocji – mówi Zofia Paryła, prezes Zarządu Grupy LOTOS.

Aerolandia - atrakcja dla całej rodziny

Tegoroczne wydarzenie LOTOS Gdynia Aerobaltic jest idealnym wydarzeniem dla całej rodziny. Na terenie pokazów będą wydzielone strefy tematyczne. Zaplanowane są również warsztaty dla dzieci i dorosłych. To wszystko w ramach projektu Aerolandia, wśród plenerowych stref, znajdą się takie jak:

· Akademia młodego pilota

To miejsce, dla młodych adeptów lotnictwa, które łączy naukę z zabawą. Za pomocą gier i eksperymentów dzieci będą mogły poznać fascynujący świat lotnictwa. Ponadto za udział w każdym z warsztatów uczestnicy zostaną nagrodzeni pieczątką z logo Akademii. Po zebraniu pięciu takich pieczątek absolwent Akademii Młodego Pilota opuści ją z licencją lotniczą i zestawem gadżetów!

· Strefa chillout dla rodzin

Podczas weekendu pełnego atrakcji nie zabraknie też miejsca z leżakami, aby każdy mógł złapać nieco oddechu. Dla najmłodszych znajdą się też kolorowanki i zabawki.

· Wawel

Nie zabraknie również atrakcji dla fanów słodkości, które zapewnia firma Wawel. Cukierków z pewnością starczy dla każdego, ponieważ przyjedzie ich cały Wawel Truck. Co więcej, dla smakoszy czekać będą wyjątkowe niespodzianki!

· Budda play

W namiocie Budda Play każdy uczestnik wydarzenia będzie miał okazję zagrać w najbardziej elektryzujące tytuły konsolowe na wysokiej jakości monitorach. To miejsce, w którym najnowsza technologia połączy się ze świetną zabawą.

Pokazy legendarnej drużyny Red Arrows

Dla fanów akrobacji lotniczych niesamowitym wydarzeniem będzie możliwość zobaczyć po raz pierwszy na LOTOS Gdynia Aerobaltic najbardziej rozpoznawalny zespół akrobacyjny na świecie, jakim jest Red Arrows. Drużyna składa się z aż 9 samolotów BAE Hawk. Podczas tegorocznej edycji pokazów będzie można zobaczyć popisowe manewry zespołu, jak np.: „diamentową dziewiątkę”, która znajduje się w ich logo czy uwielbiane przez publiczność „tornado”. To jednak nie wszystko! Na uczestników czeka wyjątkowa niespodzianka - zupełnie nowy i nieprezentowany wcześniej manewr, tzw. „kusza” (crossbow). Tego po prostu nie można przegapić!

Czołowi sportowcy

W tegorocznym programie LOTOS Gdynia Aeroblatic będzie dużo wyjątkowych zespołów akrobacyjnych, ale nie zabraknie też wybitnych sportowców! Do grona wykonawców LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021 Airshow dołączają bezkonkurencyjni mistrzowie: Łukasz Czepiela oraz Wojciech Bógdał!

Łukasz Czepiela to pierwszy polski pilot w Red Bull Air Race, mistrz świata Klasy Challenger, wybitny pilot akrobacyjny. Na pokazy w Gdyni przyleci mocnym samolotem wyczynowym Edge 540. Natomiast Wojciech Bógdał to najbardziej utytułowany zawodnik historii polskiego sportu motoparalotniowego. Podczas Aerobaltic pokaże, jak niezwykłym widowiskiem jest ta dyscyplina!

KONKURS! Wygraj lot samolotem

Tegoroczna edycja LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021 Airshow będzie wyjątkowa pod wieloma względami, a to wszystko przypieczętuje konkurs przygotowany przez Grupę LOTOS, w który można wygrać przelot samolotem oraz wejściówki na wydarzenie. Konkurs wystartował 4 sierpnia 2021 r. o godz. 12:00, a zgłoszenia można podsyłać do 19 sierpnia 2021 r. do godziny 12:00. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Aby wziąć udział w konkursie:

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na pytanie konkursowe: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać przelot samolotem podczas LOTOS AIR SHOW?
    KLIKNIJ i przejdź do formularza
  2. Dokonaj w terminie do 19 sierpnia jednorazowego zakupu paliwa Dynamic (benzyna bezołowiowa PB98 Dynamic, olej napędowy ON Dynamic) o wartości min. 150 zł na dowolnej stacji LOTOS. Przy płaceniu za paliwo użyj karty lojalnościowej LOTOS Navigator, a jeśli jej nie masz, poproś o jej wydanie przed zakupem paliwa.
  3. Po zakupie paliwa dokończ zgłoszenie konkursowe przesyłając numer swojej karty lojalnościowej LOTOS Navigator.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu wraz z regulaminem oraz terminy ogłoszenia laureatów znajdziesz na: KONKURS! Wygraj ekscytujący przelot samolotem podczas LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021 Airshow

Materiał oryginalny: LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021 Airshow. Największe pokazy lotnicze odbędą się w sierpniu! - Polska Times

Dodaj ogłoszenie