LUBRZA. VI Festiwal Piosenki Żołnierskiej o Złoty Nenufar. Świetna zabawa

Artur Anuszewski
Lubrza. VI Festiwal Piosenki Żołnierskiej o Złoty Nenufar.
Lubrza. VI Festiwal Piosenki Żołnierskiej o Złoty Nenufar. Artur Anuszewski
W Lubrzy 18 maja odbył się VI Festiwal Piosenki Żołnierskiej o Złoty Nenufar. Kto wygrał?

W Lubrzy 18 maja odbył się VI Festiwal Piosenki Żołnierskiej o Złoty Nenufar.

Wystąpili : Aksana Karkocka, Kalina Pacuk, Klaudia Szymańska, Martyna Fijałkowska, Monika Jereminowicz, Zespół "Raz Jeszcze", Natalia Lopard-Klub 17 WBZ Międzyrzecz, Zuzanna Melcer Klub 17 WBZ Międzyrzecz, Zespól "Wicinianki", Zespół "Starzy Koledzy", Monika Jóżwik, Angelika Maszczak, Ewa Kwaśniewska, Zespół "BZN", Zespół Rudniczanka. Rada artystyczna dopiero jutro poda wyniki festiwalu.

• I miejsce – Zespół BZN
Zwycięzcą sobotniego, 18 maja, biegu na dystansie 10 km z czasem 37:56 został Krzysztof Wierzbicki z Poznania, a najlepszą zawodniczką z czasem 47:30 okazała się Elwira Bałenkowska ze Świebodzina. Do rywalizacji stanęło 158 zawodniczek i zawodników, a wśród nich 80-letni Jan Czop z Babimostu (ambasador Biegowego Grand Prix) i dwa lata od niego starszy - Jarosław Algierski ze Świebodzina, tegoroczny brązowy medalista mistrzostwa świata w Toruniu w sztafecie 4 x 200 m. W biegu uczestniczył m.in. Zbigniew Szumski, starosta świebodziński. Impreza została świetnie przygotowana przez miejscowych działaczy ze Stowarzyszenia Aktywni Razem i jeszcze lepiej przeprowadzona. Brawa dla wszystkich!Zobacz też: Pierwsza Lubrzańska Dziesiątka już na mecie. Zdjęcia cz. I Zobacz nasz Magazyn Informacyjny:

Pierwsza Lubrzańska Dziesiątka o Złotego Nenufara w cyklu Bi...

Zwycięzcą sobotniego, 18 maja, biegu na dystansie 10 km z czasem 37:56 został Krzysztof Wierzbicki z Poznania, a najlepszą zawodniczką z czasem 47:30 okazała się  Elwira Bałenkowska ze Świebodzina. Do rywalizacji stanęło 158 zawodniczek i zawodników, a wśród nich 80-letni Jan Czop z Babimostu (ambasador Grand Prix) i dwa lata od niego starszy - Jarosław Algierski ze Świebodzina, tegoroczny brązowy medalista mistrzostwa świata w Toruniu w sztafecie 4 x 200 m. Impreza została świetnie przygotowana przez miejscowych działaczy ze Stowarzyszenia Aktywni Razem i jeszcze lepiej przeprowadzona. Brawa dla wszystkich!Zobacz też: Pierwsza Lubrzańska Dziesiątka już na mecie cz. II