Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Lubuska Krajowa Administracja Skarbowa szuka chętnych do pracy. Czeka 60 etatów

Magdalena Marszałek
Magdalena Marszałek
Trwa nabór do lubuskiej Służby Celno-Skarbowej. Na kandydatów czeka kilkadziesiąt etatów.
Trwa nabór do lubuskiej Służby Celno-Skarbowej. Na kandydatów czeka kilkadziesiąt etatów. Krajowa Administracja Skarbowa
Sporo etatów jest do wzięcia w Lubuskiej Krajowej Administracji Skarbowej. Nabór do służby właśnie trwa, a na zainteresowanych czeka sześćdziesiąt wolnych miejsc w kilku placówkach w regionie. Zachętą dla kandydatów ma być stabilne zatrudnienie oraz możliwość doskonalenia zawodowego.

Trzeba spełnić konkretne wymagania

Wykształcenie minimum średnie, dobry stan zdrowia i nieposzlakowana opinia. To jedne z podstawowych wymagań dla osób chcących zasilić szeregi funkcjonariuszy służby celno-skarbowej.

Kandydatem do służby może być osoba, która posiada obywatelstwo polskie, korzysta z pełni praw publicznych i nigdy nie była skazana za umyśle przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Musi także cieszyć się nieposzlakowaną opinią i posiadać wykształcenie minimum średnie - mówi Beata Karczewska, dyrektor Pionu Personalnego Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.

Postępowanie kwalifikacyjne podzielone jest na kilka etapów. Kandydaci do służby najpierw muszą zmierzyć się z testem wiedzy dotyczącym funkcjonowania administracji publicznej oraz aktualnych zagadnienia społecznych i gospodarczych. Następnie przechodzą badanie psychologicznie oraz test sprawności fizycznej. Czeka ich również test kompetencyjny oraz rozmowa kwalifikacyjna.

COMPONENT {"params":{"is_photo":"1","ids":[24628291]},"component":"selected"}

COMPONENT {"params":{"text":"Czeka praca w kilku lokalizacjach","id":"czeka-praca-w-kilku-lokalizacjach"},"component":"subheading"}

Funkcjonariusze służby celno-skarbowej zajmują się zwalczaniem nielegalnego hazardu i zorganizowanych grup przestępczych zajmujących się przemytem towarów akcyzowych czy wyłudzaniem podatku. Przeciwdziałają praniu brudnych pieniędzy oraz kontrolują ruch i transport drogowy. Kandydaci będą mogli pełnić służbę w kilku jednostkach na terenie województwa lubuskiego.

[cyt]W tej chwili prowadzimy nabór na sześćdziesiąt wakatów. Tak naprawdę mamy wiele lokalizacji do zaoferowania naszym kandydatom. Przede wszystkim jest to Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Rzepin, ale również oddział celny w Świecku, więc myślę, że ten wachlarz jest naprawdę bardzo atrakcyjny i każdy może znaleźć coś, co będzie dla niego prawdziwą pasją - mówi Beata Karczewska.

Na co mogą liczyć kandydaci do służby?

Krajowa Administracja Skarbowa kusi między innymi możliwością przejścia na emeryturę po dwudziestu pięciu latach służby, dodatkami za pracę w godzinach nocnych czy różnymi świadczeniami socjalnymi. Oferuje też trzynastkę, nagrody jubileuszowe i dodatkowy urlop wypoczynkowy.

W mojej ocenie jesteśmy bardzo atrakcyjnym pracodawcą. Przede wszystkim jesteśmy jednym z największych pracodawców na terenie województwa lubuskiego. Jesteśmy pracodawcą, który daje przede wszystkim stabilne zatrudnienie z jasną i wieloletnią ścieżką kariery oraz bardzo dużym potencjałem do rozwoju - dodaje Beata Karczewska.

Nabór do lubuskiej Służby Celno-Skarbowej potrwa do 14 kwietnia.

Zobacz również:

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska