1/96
Piłkarze Lechii Zielona Góra na własnym boisku zremisowali z...

Piłkarze Lechii Zielona Góra na własnym boisku zremisowali z Wartą Gorzów 2:2 (1:2) w meczu lubuskiej ligi juniorów młodszych.

Lechia objęła prowadzenie po stałym fragmencie gry i strzale głową. Jeszcze przed przerwą Warta odpowiedziała dwiema bramkami: pierwsza padła bezpośrednio z rzutu rożnego, druga po indywidualnej akcji lewą stroną. W drugiej połowie Lechia szybko wyrównała po kolejnym dośrodkowaniu ze stałego fragmentu i uderzeniu z bliska. Wynik 2:2 utrzymał się aż do końca spotkania, mimo wielu okazji z obu stron.

2/96

3/96

4/96

Dalej

"Hetmańska Brygada" z Żagania zakończyła świętowanie festynem rodzinnym

PKOl zaprezentował stroje Polaków na ceremonię otwarcia igrzysk w Paryżu [ZDJĘCIA]

Jak wygląda sytuacja po pożarze w stadninie koni w Bronkowie pod Krosnem Odrzańskim?