Lubuskie Lato Teatralne – wielkie otwarcie! Czas odmrozić kulturę!

Artykuł sponsorowany

Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca, zaczniemy odmrażać kulturę w naszym województwie! Grzegorz Hryniewicz oraz wolontariusze stowarzyszenia „Warto jest pomagać” zapraszają na wielkie otwarcie Lubuskiego Lata Teatralnego nad jeziorem w Dąbiu!

W każdy wakacyjny piątek i sobotę, na terenie kompleksu wypoczynkowego „Temar” w Dąbiu, odbywać się będą wyjątkowe spektakle plenerowe z udziałem aktorów Lubuskiego Teatru. Warto też już dziś zarezerwować sobie czas w ostatni weekend lipca oraz sierpnia, a także pierwszy weekend września, gdyż wtedy plenerowe spektakle odbywać się będą na Placu Teatralnym w Zielonej Górze. Bilety dostępne są na stronie: www.abilet.pl.

Więcej informacji o przedsięwzięciu można odnaleźć na FB: facebook/lubuskielatoteatralne oraz na stronach organizatorów: www.wartojestpomagac.pl, www.kompleksdabie.pl, www.teatr.zgora.pl.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydenta miasta Zielona Góra Janusz Kubicki.

Przedsięwzięcie zostało sfinansowane przez Miasto Zielona Góra.

Działania i pomoc wolontariuszy odbywa się w ramach programu Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Dodaj ogłoszenie