MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Lubuskie. Pogoda w marcu 2019. W Lubuskiem będzie ciepło i słonecznie. Sprawdź szczegółową prognozę pogody na najbliższe dni

(red.)
W sobotę, 9 marca, po południu pogoda w Polsce, począwszy od zachodu, diametralnie uległa zmianie. Z godziny na godzinę było coraz chłodniej, zaczął padać śnieg na zmianę z deszczem. Dobra informacja jest taka, że ciepło ma do nas wrócić. Termometry pokażą nawet 18 stopni!W Lubuskiem również skutki niskich temperatur są odczuwalne. Zwłaszcza, że jeszcze niedawno słupki pokazywały ponad 10 stopni Celsjusza. Dobra wiadomość jest jednak taka, że w najbliższy weekend (15-17 marca) ciepło ma do nas wrócić. Termometry mogą pokazać nawet 18 stopni!Przemieszczające się od zachodu tak zwane strefy frontowe nadal będą nam mieszać w pogodzie. Począwszy od zachodu będą one przynosić nad Polskę przelotne opady deszczu, śniegu oraz deszczu ze śniegiem. Wiąże się to z miejscami sporym zachmurzeniem oraz niskimi temperaturami, którym dodatkowo może towarzyszyć silny wiatr. W sobotę, 16 marca, może miejscami popadać, ale optymistycznym jest fakt, iż temperatury pójdą w górę! Prognozuje się, że od piątku na termometrach możemy zobaczyć nawet 15 stopni Celsjusza. Słoneczna i jeszcze przyjemniejsza ma być niedziela. W niektórych miejscach w Polsce słupki pokażą aż 18 stopni Celsjusza. 17 marca można liczyć na spore rozpogodzenia. Niewielkie opady deszczu mogą wystąpić m.in. w zachodniej Polsce, w tym na Ziemi Lubuskiej.Jak zapowiada się szczegółowa prognoza pogody w Lubuskiem? Ile będzie stopni? Czy można planować aktywny weekend? Szczegóły zdradzamy na kolejnych slajdach. źródło: TVN MeteoPOLECAMY RÓWNIEŻ PAŃSTWA UWADZE:Pijesz jedną, dwie kawy dziennie. Zobacz, co się dzieje z Twoim organizmem
W sobotę, 9 marca, po południu pogoda w Polsce, począwszy od zachodu, diametralnie uległa zmianie. Z godziny na godzinę było coraz chłodniej, zaczął padać śnieg na zmianę z deszczem. Dobra informacja jest taka, że ciepło ma do nas wrócić. Termometry pokażą nawet 18 stopni!W Lubuskiem również skutki niskich temperatur są odczuwalne. Zwłaszcza, że jeszcze niedawno słupki pokazywały ponad 10 stopni Celsjusza. Dobra wiadomość jest jednak taka, że w najbliższy weekend (15-17 marca) ciepło ma do nas wrócić. Termometry mogą pokazać nawet 18 stopni!Przemieszczające się od zachodu tak zwane strefy frontowe nadal będą nam mieszać w pogodzie. Począwszy od zachodu będą one przynosić nad Polskę przelotne opady deszczu, śniegu oraz deszczu ze śniegiem. Wiąże się to z miejscami sporym zachmurzeniem oraz niskimi temperaturami, którym dodatkowo może towarzyszyć silny wiatr. W sobotę, 16 marca, może miejscami popadać, ale optymistycznym jest fakt, iż temperatury pójdą w górę! Prognozuje się, że od piątku na termometrach możemy zobaczyć nawet 15 stopni Celsjusza. Słoneczna i jeszcze przyjemniejsza ma być niedziela. W niektórych miejscach w Polsce słupki pokażą aż 18 stopni Celsjusza. 17 marca można liczyć na spore rozpogodzenia. Niewielkie opady deszczu mogą wystąpić m.in. w zachodniej Polsce, w tym na Ziemi Lubuskiej.Jak zapowiada się szczegółowa prognoza pogody w Lubuskiem? Ile będzie stopni? Czy można planować aktywny weekend? Szczegóły zdradzamy na kolejnych slajdach. źródło: TVN MeteoPOLECAMY RÓWNIEŻ PAŃSTWA UWADZE:Pijesz jedną, dwie kawy dziennie. Zobacz, co się dzieje z Twoim organizmem Pixabay
W ostatnią sobotę po południu pogoda w Polsce, począwszy od zachodu, diametralnie uległa zmianie. Z godziny na godzinę było coraz chłodniej, zaczął padać śnieg na zmianę z deszczem. Dobra informacja jest taka, że ciepło ma do nas wrócić. Termometry pokażą nawet 18 stopni!

W Lubuskiem również skutki niskich temperatur są odczuwalne. Zwłaszcza, że jeszcze niedawno słupki pokazywały ponad 10 stopni Celsjusza. Dobra wiadomość jest jednak taka, że w najbliższy weekend (15-17 marca) ciepło ma do nas wrócić. Termometry mogą pokazać nawet 18 stopni!

Przemieszczające się od zachodu tak zwane strefy frontowe nadal będą nam mieszać w pogodzie. Począwszy od zachodu będą one przynosić nad Polskę przelotne opady deszczu, śniegu oraz deszczu ze śniegiem. Wiąże się to z miejscami sporym zachmurzeniem oraz niskimi temperaturami, którym dodatkowo może towarzyszyć silny wiatr.

W sobotę, 16 marca, może miejscami popadać, ale optymistycznym jest fakt, iż temperatury pójdą w górę! Prognozuje się, że od piątku na termometrach możemy zobaczyć nawet 15 stopni Celsjusza.

Słoneczna i jeszcze przyjemniejsza ma być niedziela. W niektórych miejscach w Polsce słupki pokażą aż 18 stopni Celsjusza. 17 marca można liczyć na spore rozpogodzenia. Niewielkie opady deszczu mogą wystąpić m.in. w zachodniej Polsce, w tym na Ziemi Lubuskiej.

Jak zapowiada się szczegółowa prognoza pogody w Lubuskiem? Ile będzie stopni? Czy można planować aktywny weekend? Szczegóły zdradzamy na kolejnych slajdach.

źródło: TVN Meteo

POLECAMY RÓWNIEŻ PAŃSTWA UWADZE:

Pijesz jedną, dwie kawy dziennie. Zobacz, co się dzieje z Twoim organizmem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska