MKTG SR - pasek na kartach artykułów

LUBUSKIE: Poważne potrącenie rowerzysty w Niwiskach. Kilka metrów przewiozła mężczyznę na masce samochodu

pij
Do potrącenia doszło we wtorek, 19 marca, w Niwiskach na ul. Żagańskiej, w rejonie szkoły. 63-latek jechał rowerem. Ze skrzyżowania wyjeżdżała kierująca fiatem. Najprawdopodobniej nie zauważyła rowerzysty i potrąciła go. Siła uderzenia była na tyle duża, że 63-latek został kilka metrów przewieziony na masce auta. Potem upadł na asfalt.Zderzenie dwóch samochodów. Ranna kobieta w ciąży [ZDJĘCIA];nfKaretka pogotowia zabrała rannego 63-latka do szpitala. Ma podejrzenia złamań. Na miejscu są policjanci z zielonogórskiej drogówki. Trwa ustalanie jak doszło do wypadku.Zobacz też wideo: Niemal stu policjantów pracowało przy rozbiciu narkotykowego gangu, który działał na terenie kilku województw.
Do potrącenia doszło we wtorek, 19 marca, w Niwiskach na ul. Żagańskiej, w rejonie szkoły. 63-latek jechał rowerem. Ze skrzyżowania wyjeżdżała kierująca fiatem. Najprawdopodobniej nie zauważyła rowerzysty i potrąciła go. Siła uderzenia była na tyle duża, że 63-latek został kilka metrów przewieziony na masce auta. Potem upadł na asfalt.Zderzenie dwóch samochodów. Ranna kobieta w ciąży [ZDJĘCIA];nfKaretka pogotowia zabrała rannego 63-latka do szpitala. Ma podejrzenia złamań. Na miejscu są policjanci z zielonogórskiej drogówki. Trwa ustalanie jak doszło do wypadku.Zobacz też wideo: Niemal stu policjantów pracowało przy rozbiciu narkotykowego gangu, który działał na terenie kilku województw. poscigi.pl
Do potrącenia doszło we wtorek, 19 marca, w Niwiskach na ul. Żagańskiej. Kierująca fiatem z impetem potrąciła rowerzystę.

Do potrącenia doszło w rejonie szkoły. 63-latek jechał rowerem. Ze skrzyżowania wyjeżdżała kierująca fiatem. Najprawdopodobniej nie zauważyła rowerzysty i potrąciła go. Siła uderzenia była na tyle duża, że 63-latek został kilka metrów przewieziony na masce auta. Potem upadł na asfalt.

Zderzenie dwóch samochodów. Ranna kobieta w ciąży [ZDJĘCIA]

Karetka pogotowia zabrała rannego 63-latka do szpitala. Ma podejrzenia złamań. Na miejscu są policjanci z zielonogórskiej drogówki. Trwa ustalanie jak doszło do wypadku.

Zobacz też wideo: Niemal stu policjantów pracowało przy rozbiciu narkotykowego gangu, który działał na terenie kilku województw.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska