Gazeta Lubuska

Lubuszanki w walce o tytuł Miss Wielkopolski 2016 [ZDJĘCIA]

W sobotę, 9 kwietnia w poznańskim City Park Hotel & Residence odbyła się sesja zdjęciowa finalistek konkursu Wielkopolska Miss oraz Wielkopolska

mat. prasowe/Biuro Wielkopolska Miss

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/10] Następne

Lubuszanki w walce o tytuł Miss Wielkopolski 2016 [ZDJĘCIA]:

W sobotę, 9 kwietnia w poznańskim City Park Hotel & Residence odbyła się sesja zdjęciowa finalistek konkursu Wielkopolska Miss oraz Wielkopolska Miss Nastolatek 2016. W finałowej fazie konkursu bierze udział siedem Lubuszanek.

Przewodnimi hasłami tegorocznego Miss Wielkopolski są #GODNOŚĆ, #BEZPIECZEŃSTWO i #SZACUNEK. Ponadto do 10 maja można głosować za pomocą SMS-ów na swoje faworytki w kategorii "Wielkopolska Miss Internetu 2016". Aby prawidłowo zagłosować należy w treści SMS-a wpisać WMI.nr, gdzie nr to numer kandydatki w konkursie. SMS należy wysłać na numer 72051 (koszt 2,46 zł z VAT za SMS). Można oddać nieograniczoną ilość głosów na wybraną kandydatkę.

Nagrodą dla zwyciężczyni głosowania jest wyjazd na jeden z największych festiwali filmowych do Cannes, który potrwa od 11 do 22 maja. Zwyciężczyni będzie miała zagwarantowane wejście na oficjalne premiery firmowe, możliwość pojawienia się na czerwonym dywanie oraz uczestnictwo w oficjalnych imprezach zamkniętych podczas festiwalu, gdzie będzie mogła poznać gwiazdy światowego kina.

Wielkopolska Miss Internetu 2016 - tutaj znajdziesz aktualny ranking

Zobacz także: JULIA MADAJ Z ZIELONEJ GÓRY FINALISTKĄ MISS WIELKOPOLSKI 2016

Polecamy