Makabryczne znaleziska w lubuskich lasach. Leśne ostępy kryły ludzkie zwłoki i tajemnice ich śmierci

Lubuska Policja

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/13] Następne

Makabryczne odkrycie. Ciało mężczyzny odnalezione w lesie w Zielonej Górze

Zazwyczaj do takich makabrycznych odkryć dochodzi przypadkiem. Na ludzkie zwłoki natykają się spacerowicze albo grzybiarze. Czasem nieboszczyka znajdują policjanci lub strażacy, w czasie szeroko zakrojonych poszukiwań.

W Lubuskiem co roku mają miejsce takie sytuacje. Czasem do zgonu dochodzi z przyczyn naturalnych, jednak niejednokrotnie ludzka śmierć to wynik okrutnych zbrodni. Jakie okrutne tajemnice skrywały lubuskie lasy? Dowiesz się tego z kolejnych slajdów tej galerii >>>

Zobacz też wideo: Tajemnicza śmierć Janusza Woźniaka. Jego zwłoki były ukryte na Starym Mieście w Kostrzynie nad Odrą

Kwiecień 2019 r. Ciało mężczyzny zostało znalezione przez przypadkowego przechodnia w niedzielę, 7 kwietnia. Na miejsce makabrycznego odkrycia została wezwana zielonogórska policja.

Ciało zostało znalezione w lesie od strony ul. Łużyckiej, na Wzgórzach Piastowskich na wysokości skrzyżowania z ul. Ceramiczną. Makabrycznego odkrycia dokonał przypadkowy przechodzień. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja.

W lesie leżały zwłoki mężczyzny w znacznym stopniu rozkładu. Przyczyna zgonu ani tożsamość denata nie są znane. – To wszystko będą wyjaśniali policjanci – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Zobacz też wideo: Tajemnicza śmierć Janusza Woźniaka. Jego zwłoki były ukryte na Starym Mieście w Kostrzynie nad Odrą

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy