MAŁA MISS I MISTER KARNAWAŁU 2017 | Koniec głosowania. Znamy zwycięzców!

red
Zakończyło się głosowanie w plebiscycie „Mała Miss i Mister Karnawału 2017”. Zobacz kandydatów i uczestników balu, podczas którego nagrodzimy laureatów plebiscytu. Będą to zwycięzcy w każdym powiecie oraz Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. Dodatkowo dwie dziewczynki i dwóch chłopców, spośród wszystkich kandydatów, którzy zdobyli najwięcej głosów, pojadą wraz z opiekunem na wycieczkę do Tropical Islands w Niemczech! Na dzieci czeka wspaniała zabawa i nagrody – korony i bony na zakupy!

Znamy zwycięzców!

Zobacz wyniki głosowania na dziewczynki:

Wybierz miasto lub powiat:
Gorzów Wielkopolski
gorzowski

Zobacz wyniki głosowania na chłopców:

Wybierz miasto lub powiat:
Gorzów Wielkopolski
gorzowski

KLIKNIJ i zobacz galerię dzieci zgłoszonych do naszej akcji

Kategoria wiekowa 2-5Galeria dziewczynek cz.1

Kategoria wiekowa 6-10
Galeria dziewczynek cz.1

Bal karnawałowy | Będziemy tańczyć i bawić się**

Zapraszamy wszystkich uczestników plebiscytu na bal karnawałowy!
Bal dla dzieci mieszkających na północy województwa (Gorzów Wlkp. i powiat gorzowski, strzelecko-drezdenecki, słubicki, sulęciński, międzyrzecki) odbędzie się w sobotę, 25 lutego 2017 r. w godzinach 11.00-14.00 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wlkp. (ul. Puszkina 31).
Bal dla dzieci mieszkających na południu województwa (Zielona Góra i powiat zielonogórski, świebodziński, krośnieński, żarski, żagański, nowosolski, wschowski) odbędzie się w niedzielę, 26 lutego 2017 r. w godzinach 11.00-14.00 w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze (Podgórna 7).
Podczas balu pełnego niespodzianek zostaną wręczone nagrody dla zwycięzców oraz drobne upominki dla wszystkich uczestników naszej zabawy. Czeka nas fajna, zabawa, wiele atrakcji, smaczny poczęstunek, oczywiście mile widziane są stroje karnawałowe!

ZOBACZ JAKIE ATRAKCJE CZEKAJĄ NA DZIECI PODCZAS BALU!

Więcej informacji na temat balu udziela Aleksandra Sobolewska tel. 510 026 998

Czekają nagrody!

Na dziewczynki i chłopców z każdej kategorii wiekowej, którzy w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze oraz w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów czekają następujące nagrody:
- tytuły „Mała Miss Karnawału 2017”, „Mały Mister Karnawału 2017”, korona, pamiątkowy dyplom
- bon zakupowy o wartości 70 zł do sklepu internetowego Feeby.pl z obrazami i dekoracjami ścian
- dodatkowo dla zwycięzców w kategorii wiekowej 2 do 5 lat mamy bony zakupowe o wartości 100 zł do sklepu internetowego Hurtowni Dariusz z artykułami dziecięcymi

Niezapomniana wycieczka na największą w Europie tropikalną wyspę - Tropical Islands

Na dziewczynki i chłopców z każdej kategorii wiekowej, którzy zdobędą najwięcej głosów w rankingu wojewódzkim, uwzględniającym wszystkie głosowania prowadzone osobno w miastach i powiatach, czeka dodatkowa, wyjątkowa NAGRODA GŁÓWNA – wycieczka na największą w Europie tropikalną wyspę Tropical Islands w Krausnick (Niemcy, koło Berlina). Zwycięzcy na całodniową wycieczkę pojadą w obie strony autokarem z Biurem Podróży EXODUS z Zielonej Góry.

Czwórka dzieci otrzyma dwuosobowe zaproszenia na wycieczkę do Tropical Islands. Nagroda obejmuje przejazd w obydwie strony, ubezpieczenie i dzienny bilet wstępu na wyspę. Gwarancja świetnej zabawy w Strefie Tropikalnej oraz w strefie zewnętrznej Amazonia. W Strefie Tropikalnej na dzieci czekają atrakcje: las tropikalny, wioska tropikalna, minigolf, island ballooning, morze południowe, laguna zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci. W Strefie Amazonia na wolnym powietrzu mnóstwo atrakcji wodnych. Oprócz dwóch, odkrytych basenów jest sztuczna rzeka Whitewater River, o 250 metrach długości!

"Źródło Tropical Islands"
"Źródło Tropical Islands"
"Źródło Tropical Islands"

Informacji o plebiscycie udziela Paweł Kamiński – tel. 68 324 88 77
e-mail: [email protected]
Regulamin

Wideo