Mamy pięć zaproszeń na mecz Stali Gorzów z Unibaksem Toruń

(rg)
Udostępnij:
Gorzowski klub żużlowy przekazał nam pięć zaproszeń na niedzielne spotkanie Caelum Stali z Unibaksem Toruń (godz. 16.00, stadion im. Edwarda Jancarza).

Wejściówki będzie można wygrać, uczestnicząc w błyskawicznym konkursie SMS-owym. Polega on na tym, że do godz. 12.00 w piątek należy przesłać na numer 71051 odpowiedź na pytanie: ,,Co muszą zrobić gorzowianie, by drugi raz pokonać torunian?''. Odpowiedź musi się zaczynać od słowa: STAL. Koszt jednego SMS-a wynosi 1,22 zł z VAT.

Autorów najbardziej oryginalnych wypowiedzi nagrodzimy zaproszeniami. Tuż przed meczem trzeba je będzie wymienić na oryginalne bilety w jednej z kas stadionu przy ul. Śląskiej. Z laureatami skontaktujemy się telefonicznie.

REGULAMIN KONKURSU SMS
§1
Regulamin określa zasady organizacji konkursu SMS na łamach "Gazety Lubuskiej oraz w portalu www.gazetalubuska.pl.
§2
Konkurs organizowany jest przez: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Zielonej Górze, al. Niepodległości 25, wydawcę dziennika "Gazeta Lubuska".
§3
Regulamin jest jedynym dokumentem, który określa prawa i obowiązki Uczestników Konkursu.
§4
Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez uczestników konkursu będą przez niego przetwarzane w celach:

- realizacji konkursu,
- wyłonienia Zwycięzców konkursu,
Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwia udział w konkursie. Każdy uczestnik konkursu posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Uczestnik konkursu zezwala Organizatorowi na rozpowszechnienie na łamach "Gazety Lubuskiej" oraz jej dodatków, a także na stronach serwisów internetowych Gazety Lubuskiej swojego imienia, nazwiska oraz miejsca zamieszkania.
§5
W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, pracownicy innych firm współpracujących przy organizacji i przeprowadzeniu konkursu ani członkowie ich rodzin (do II stopnia pokrewieństwa lub powinowactwa).
§6
Przystępując do udziału w danym konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na udział w nim na zasadach określonych w niniejszym regulaminie oraz w zapowiedzi danego konkursu. Udział uczestnika małoletniego w konkursie dozwolony jest wyłącznie za zgodą jego przedstawiciela ustawowego.

§7
1. Konkurs będzie przeprowadzony na łamach "Gazety Lubuskiej" w dniach wskazanych w ogłoszeniu o konkursie. Zwycięzcy zostaną wybrani przez Kapitułę spośród nadesłanych odpowiedzi na pytanie "Co muszą zrobić gorzowianie, by drugi raz pokonać torunian". Odpowiedź należy wysłać sms-em pod numer 71051 (koszt 1,22 zł
z VAT) w treści wpisując STAL. Odpowiedź (do 150 znaków bez polskich liter). Na SMS-y czekamy do piątku, 28 maja do godz. 12.00.

2. Kapitułę konkursową tworzą:
- Joanna Turakiewicz - specjalistka ds. marketingu "Gazety Lubuskiej"
- Robert Gorbat - dziennikarz "Gazety Lubuskiej"
§ 8
1. SMS-y, które dotrą do Organizatora przed lub po terminie określonym w konkursie, nie będą brały w nim udziału. Organizator nie zwraca kosztów wysłania SMS.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do Organizatora z przyczyn nie leżących po jego stronie.
§ 9
W danym konkursie wezmą udział jedynie uczestnicy, którzy zamieszczą w treści SMS wymagane elementy (prefiks i odpowiedź na pytanie konkursowe) oraz wyślą SMS
w terminie umożliwiającym jego dotarcie na serwer podmiotu przyjmującego SMS, w ściśle określonym czasie, a ponadto spełnią inne wymagania określone w zapowiedzi danego konkursu. Za chwilę dotarcia SMS do Organizatora, uważa się czas jego wpływu na serwer wyspecjalizowanego podmiotu obsługującego ruch SMS.
§ 10
1. Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość nie rozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyny.
2. Pełna treść niniejszego Regulaminu znajduje się w siedzibie Organizatora konkursu
al. Niepodległości 25 w Zielonej Górze w pokoju nr 25.
§ 11
Nagrody wydawane będą za pokwitowaniem w siedzibie Organizatora, po okazaniu przez osobę uprawnioną dokumentu tożsamości.
§ 12
W przypadku, gdy uprawniona osoba nie odbierze nagrody w terminie 7 dni od dnia poinformowania o wygranej lub nie potwierdzi stosownych danych, prawo do otrzymania nagrody przez tę osobę wygasa. W takim przypadku nie wydane nagrody pozostaną własnością Organizatora.
§ 13
1. Nagrody nie mogą zostać wymienione na ekwiwalent pieniężny.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wadliwość lub usterki nagród otrzymanych w konkursie.
3.
§ 14
Wszystkie wątpliwości dotyczące konkursu należy wyjaśniać z Joanną Turakiewicz - specjalistką ds. marketingu "Gazety Lubuskiej" wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres korespondencyjny oddziału, bądź e-mail [email protected]
§ 15
Reklamacje związane z uczestnictwem z konkursie mogą być składane w siedzibie organizatora w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu. Reklamacje złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 30 dni od daty ich otrzymania. Decyzje organizatora w przedmiocie reklamacji są ostateczne.

Czytaj e-wydanie »

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

k
kolega-kibic Falubazu
W dniu 27.05.2010 o 15:21, Stara sołtysa gorzowa. napisał:

Tyko nie dawejcie tego zaproszeniatej łajzie mojemu Staremubo znowusz polezie na żurzelz tom cholerom mojom siostrom. Stara sołtysa kobylej guryZamilcz na wieki wieków, Amen.
K
Kuzyniak ze chochli
W dniu 27.05.2010 o 15:21, Stara sołtysa gorzowa. napisał:

Tyko nie dawejcie tego zaproszeniatej łajzie mojemu Staremubo znowusz polezie na żurzelz tom cholerom mojom siostrom. Stara sołtysa kobylej gury


Ty stara nie pozwalaj mu
ta siostra łajza jedna to przeca ze zdzielonej rury
i ona tera już sesemesa z komórki za wychodkiem koło ratusza wysłała
bo na kurnikarena nie chodzi
odkond jej słuparena zrobili
te gadziny dowcham z kibuckim
~kibic~
W dniu 27.05.2010 o 15:21, Stara sołtysa gorzowa. napisał:

Tyko nie dawejcie tego zaproszeniatej łajzie mojemu Staremubo znowusz polezie na żurzelz tom cholerom mojom siostrom. Stara sołtysa kobylej gury


Na żurzli musi dobrze jarać! MUSI siostra zna się na ... żurzli.
S
Stara sołtysa gorzowa.
Tyko nie dawejcie tego zaproszenia

tej łajzie mojemu Staremu

bo znowusz polezie na żurzel

z tom cholerom mojom siostrom.

Stara sołtysa kobylej gury
m
m...
jak wyslac smsa bo byskakujw ze blad smsa ciezko z plusa prosze o kontakt 605579076
Przejdź na stronę główną Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie