Marek i Piotr Konwa bezkonkurencyjni w kolarstwie przełajowym

(rg)
Marek Konwa bez problemów wygrał w Mroczkiowie Gościnnym obydwa wyścigi juniorów. W styczniu zamierza powalczyć we włoskim Treviso-Vento o medal MŚJ. fot. Kazimierz Ligocki
Udane były dla Lubuszan 14. i 15. serie Pucharu Polski we wszystkich kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn.

Rozegrane je w Mroczkowie Gościnnym za Ziemi Łódzkiej.

W obydwa weekendowe dni zawodnicy zmagali się nie tylko z rywalami, ale też trudami bardzo błotnistej trasy. Miejsca w czołowych szóstkach wywalczyli następujący przedstawiciele naszego regionu:

Sobota: młodzicy - 1. Piotr Konwa (Trasa Zielona Góra); młodziczki - 2. Malwina Nieradka (Trasa Ekoinsbud Głogów-Zielona Góra); juniorzy młodsi - 4. Daniel Horyza (Lider Słubice), 6. Marcin Tulula; juniorzy - 1. Marek Konwa (obydwaj z Trasy).
Niedziela: młodzicy - 1. P. Konwa; młodziczki - 4. Nieradka; juniorzy młodsi - 1. Horyza, 3. Tulula; juniorzy - 1. M. Konwa, 4. Wojciech Herba, 5. Patryk Wojtkowiak, 6. Paweł Wojczal (wszyscy z Trasy).