Zamknij

Gazeta Lubuska

Marihuana w ogródku razem z pomidorami i paprykami [ZDJĘCIA]

Marihuana w ogródku razem z pomidorami i paprykami

KPP w Międzyrzeczu

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/8] Następne

Marihuana w ogródku razem z pomidorami i paprykami [ZDJĘCIA]

28-latka uprawiała marihuanę razem z pomidorami i paprykami. Policjanci zabezpieczyli sześć okazałych krzewów oraz ponad 400 gramów suszu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków kobiecie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z międzyrzeckiej jednostki uzyskali informację, że mieszkanka jednej z wsi gminy Międzyrzecz uprawia marihuanę. Po zebraniu materiałów i ustaleniu faktów przystąpili do działania.

W piątek (15 lipca) podczas przeszukania jej mieszkania, policjanci zabezpieczyli ponad 400 gramów suszu. Jednak po dokładnym sprawdzeniu jej posesji, okazało się, że to nie wszystko. Policjanci, chodząc po terenie posesji 28-letniej kobiety, zauważyli na ogrodzie, w szklarni wysokie krzewy. Okazało się, że kobieta razem z pomidorami i paprykami w przydomowym ogródku uprawiała marihuanę.

Krzewy zostały zabezpieczone w policyjnym depozycie. Natomiast Ewa Z. została zatrzymana. Odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz za uprawę marihuany, za co może grozić jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy