MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Menadżer Roku 2015. Andrzej Okuniewicz i Dawid Kaczmarek odebrali statuetki

Redakcja
Andrzej Okuniewicz został wyróżniony przez kapitułę.
Andrzej Okuniewicz został wyróżniony przez kapitułę. Paweł Wańczko
W poniedziałek 29 lutego Andrzej Okuniewicz z Kargowej i Dawid Kaczmarek z Gubina odebrali w naszej redakcji statuetki i dyplomy Menadżera Roku 2015.

Kilka dni temu gościliśmy uczestników plebiscytu w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. Niestety nie wszyscy mogli przyjechać. Stąd poniedziałkowa wizyta naszych gości.

Andrzej Okuniewicz z Kargowej zajął drugie miejsce przyznane przez kapitułę w kategorii instytucja. Jest prezesem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dąbrówka” Kargowa, prezesem Miejskiego Klubu Sportowego „Cargovia” Kargowa, koordynatorem sportu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kargowej.  Organizuje treningi i mecze ligowe piłki nożnej i turnieje piłkarskie. Z pomocą GCK organizuje  zajęcia dla dzieci pod nazwą „Wakacje w mieście” i imprezy  w czasie ferii zimowych i świątecznych oraz otwarte zawody dla wszystkich grup wiekowych w strzelaniu z broni pneumatycznej. Jego działalność związana ze sportem jest działalnością społeczną.

- Do plebiscytu zgłosił mnie burmistrz Kargowej Jerzy Fabiś. Było to dla mnie duże zaskoczenie. Działam w sporcie od 15 lat, prowadzę dwa kluby i staram się robić to jak najlepiej. To pierwsze wyróżnienie takiej rangi - powiedział nam Andrzej Okuniewicz, - Uważam, że ten plebiscyt jest doskonałą okazją do tego, aby zainspirować innych ludzi, zwłaszcza młodych. Znam trochę takich osób, które udzielają się społecznie i mam nadzieję, że będzie to dla nich zachętą do dalszego działania.

 

Dawid Kaczmarek

Dawid Kaczmarek, laureat trzeciego miejsca w głosowaniu Czytelników odebrał dyplom i statuetkę z rąk Grzegorza Widenki, prezesa Polska Press oddział w Zielonej Górze (fot. Paweł Wańczko).

 

Statuetkę odebrał także Dawid Kaczmarek, który od sześciu lat jest menadżerem VIP Club Gubin. Cieszy się, że udało mu się skompletować zespół ludzi kompetentnych, miłych i ambitnych, oddanych pracy,  angażujących się w sprawy i rozwój klubu. - To dzięki nim klub odnosi sukces, a bardzo dobra atmosfera wśród obsługi przenosi się na świetne relacje z klientami - podkreśla. Klub pomaga dzieciom, przygotowuje świąteczne paczki, opłaca kolonie PCK, zaprasza na Junior Party wychowanków z domu dziecka.

- Byłem bardzo zaskoczony, że zgłoszono mnie do tego plebiscytu, ale nie spodziewałem się żadnego sukcesu - mówił nam. -  Ten plebiscyt pokazał mi, że inni ludzie doceniają to, co robię, szanują i wspierają. Sam nie angażowałem się w promocję swojej osoby. To grupa ludzi spontanicznie wspierała mnie i robiła szum medialny, co w rezultacie przełożyło się na sukces, czyli trzecie miejsce w kategorii „Biznes”. Uważam, że plebiscyt „Menadżer roku” jest świetną formą reklamy dla firmy, którą się prowadzi i jednocześnie uhonorowaniem i docenieniem wysiłków osoby przez najważniejszych ludzi, czyli klientów.

Nagrody wręczył Grzegorz Widenka, prezes Polska Press oddział w Zielonej Górze i członek kapituły konkursu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska