Mężczyzna zaproponował biednej kobiecie pieniądze za nagie zdjęcia jej córki (szczegóły)!

Tomasz Rusek
Mężczyzna jest z Gorzowa. Wpadł, bo matka zawiadomiła policję. - Został aresztowany - powiedział nam przed chwilą Romuald Piecuch z wydziału prasowego wielkopolskiej policji.

Czemu sprawą zajmuje się komenda w Poznaniu a nie w Gorzowie? Bo właśnie w stolicy Wielkopolski pojawiło się zawiadomienie. Oficjalny komunikat jest taki: Policja podejrzewa 47-latka o molestowanie 13-letniej dziewczyny.

Szukał dziewczyn w prasie

Jak działał Jarosław L.? Policja informuje, że odpowiedział na ogłoszenie kobiety, która była w trudnej sytuacji finansowej i prosiła o wsparcie. Według śledczych skontaktował się z nią i przedstawił jej swoją propozycję: przekaże pieniądze, ale stawia warunek - chce zrobić nieprzyzwoite zdjęcia jej córce.

Udało się go złapać, bo kobieta zgłosiła się na komisariat. - Zatrzymaliśmy go kilka dni temu, sąd przychylił się do naszego wniosku o jego tymczasowe aresztowanie - powiedział nam Romuald Piecuch z wydziału prasowego wielkopolskiej policji.

Czy molestował 13-latkę?

Poznańska komenda informuje, że Jarosława L. zatrzymano w jego mieszkaniu w Gorzowie. Przeszukano jego dom, zabezpieczono komputer i komórkę. - Sprawdzamy też, czy mężczyzna molestował 13-letnią gorzowiankę - dodaje R. Piecuch.

Śledczy nie wykluczają, że zatrzymany miał pomocnicę. Razem z nim zatrzymano jego koleżankę, Katarzynę U. Wyszła na wolność, ale dostała policyjny dozór (musi się regularnie meldować na komisariacie). - Sprawdzamy, czy nie zajmowała się naganianiem mężczyźnie nastolatek. Jeśli tak, odpowie za stręczycielstwo - dodaje oficer prasowy.

,,W związku z tym postępowaniem prosimy o kontakt wszystkie osoby, które coś wiedzą o tej sprawie. Zwłaszcza kobiety, które otrzymały podobne propozycje lub pozwoliły na sesje zdjęciowe nastoletnich dzieci. Dzwonić należy na numery: 061 841 24 12 albo 061 841 24 49.'' - informuje wielkopolska policja.

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

w
wkurzony
W dniu 20.11.2009 o 05:17, wieczyslaw124 napisał:

Do roboty lenichy.Jaka ona biedna???.Daje ogłoszenia o wsparcie.A gdzie wstyd????.Nauczyli się wyciądać łapy po jałomużnę.A Bozia dała rączki????.


jak śmiesz obrażać tą biedną kobietę nic nie wiemy o tej pani może jest schorowana i nie może pracować gdyby była pazerna to całą pewnością skorzystała by z tej niemoralnej propozycji a tak zawiadomiła policje jeśli chcesz pisać a by pisać to nie pisz wcale ty pewnie jesteś bez wad zdradź jak to robisz
e
eldorado
W dniu 19.11.2009 o 19:14, hej napisał:

No prosze a jeszcze tak nie dawno pisałes ze "Dziewczyny.Gdzie Wasza godność????." itp czyzbys zmienił zdanie i zaczął uważac, że to swietny sposób na życie?



Gościu żyje z pisania, naczyta się a potem stwierdza ze musi sam coś napisać. Jego wypowiedzi są w 90% artykułów w stylu "tak trzymać" albo "weźcie się do roboty".
w
wieczyslaw124

Do roboty lenichy.Jaka ona biedna???.Daje ogłoszenia o wsparcie.A gdzie wstyd????.Nauczyli się wyciądać łapy po jałomużnę.A Bozia dała rączki????.

A
Apek
W dniu 19.11.2009 o 12:10, manieczka napisał:

" Czemu sprawą zajmuje się komenda w Poznaniu a nie w Gorzowie? Bo właśnie w stolicy Wielkopolski pojawiło się zawiadomienie. Oficjalny komunikat jest taki: Policja podejrzewa 47-latka o molestowanie 13-letniej dziewczyny. "to Gorzów jest stolicą wielkopolski?nigdy nie byłam dobra z geografii ale ten co to napisal chyba nie lepszy!hahaha



Widzisz koleżanko Tak jak wspomniano w tekście. Tam gdzie złożono pozew...tj. Poznań - czyli stolica Wielkopolski.
Widać nie umiesz czytasz "z zrozumieniem"

Pozdrawiam.
i
ix
W dniu 19.11.2009 o 12:22, Ryj napisał:

Buahahahaha idiotka jakich mało


Nick to ty masz adekwatny do swojego tekstu:)
h
hej
W dniu 19.11.2009 o 12:02, wieczyslaw124 napisał:

Sprawa się rypła.Mamcie zazdrościły córeczkom,że mają powodzenie.Nie jedna z nich sama by sobie chętnie dorobiła.Facet masz przechlapane.Do Słońska z nim.Albo założyć mu obrączkę na nogę.Będzie taniej.


No prosze a jeszcze tak nie dawno pisałes ze "Dziewczyny.Gdzie Wasza godność????." itp czyzbys zmienił zdanie i zaczął uważac, że to swietny sposób na życie?
s
schultz
W dniu 19.11.2009 o 12:10, manieczka napisał:

" Czemu sprawą zajmuje się komenda w Poznaniu a nie w Gorzowie? Bo właśnie w stolicy Wielkopolski pojawiło się zawiadomienie. Oficjalny komunikat jest taki: Policja podejrzewa 47-latka o molestowanie 13-letniej dziewczyny. "to Gorzów jest stolicą wielkopolski?nigdy nie byłam dobra z geografii ale ten co to napisal chyba nie lepszy!hahaha



inteligencja tej dziewczyny jest zatrważająca.
:DDD
W dniu 19.11.2009 o 12:10, manieczka napisał:

" Czemu sprawą zajmuje się komenda w Poznaniu a nie w Gorzowie? Bo właśnie w stolicy Wielkopolski pojawiło się zawiadomienie. Oficjalny komunikat jest taki: Policja podejrzewa 47-latka o molestowanie 13-letniej dziewczyny. "to Gorzów jest stolicą wielkopolski?nigdy nie byłam dobra z geografii ale ten co to napisal chyba nie lepszy!hahaha



Powinnaś dostać statuetkę najbardziej trafnego komentarza na forum gazety lubuskiej.
Kto za ?

Normalnie leżę....
K
Kusy Bambus
W dniu 19.11.2009 o 11:08, ~gregor~ napisał:

proponuję psom tropiącym w mundurach zająć się likwidacją chociaż części burdeli zagnieżdżonych w zwykłych mieszkaniach. proponuję też przetrzepać lewiznę w dresach rozbijającą się kradzionymi golfami i bmw. czy to takie trudne? przeciwnik za mocny? głód sukcesów i sensacji zwycięża? cóż za mikrosukcesik!!! znów będą premie.


Morda w kubeł pedofilu
R
Ryj
W dniu 19.11.2009 o 12:10, manieczka napisał:

" Czemu sprawą zajmuje się komenda w Poznaniu a nie w Gorzowie? Bo właśnie w stolicy Wielkopolski pojawiło się zawiadomienie. Oficjalny komunikat jest taki: Policja podejrzewa 47-latka o molestowanie 13-letniej dziewczyny. "to Gorzów jest stolicą wielkopolski?nigdy nie byłam dobra z geografii ale ten co to napisal chyba nie lepszy!hahaha


Buahahahaha idiotka jakich mało
H
Hmm a Lubuskie
W dniu 19.11.2009 o 12:10, manieczka napisał:

" Czemu sprawą zajmuje się komenda w Poznaniu a nie w Gorzowie? Bo właśnie w stolicy Wielkopolski pojawiło się zawiadomienie. Oficjalny komunikat jest taki: Policja podejrzewa 47-latka o molestowanie 13-letniej dziewczyny. "to Gorzów jest stolicą wielkopolski?nigdy nie byłam dobra z geografii ale ten co to napisal chyba nie lepszy!hahaha



Poznan to Wielkopolska a Gorzow to Lubuskie................ Nie jestes dobra z geografi to fakt )))
m
manieczka

" Czemu sprawą zajmuje się komenda w Poznaniu a nie w Gorzowie? Bo właśnie w stolicy Wielkopolski pojawiło się zawiadomienie. Oficjalny komunikat jest taki: Policja podejrzewa 47-latka o molestowanie 13-letniej dziewczyny. "

to Gorzów jest stolicą wielkopolski?nigdy nie byłam dobra z geografii ale ten co to napisal chyba nie lepszy!

hahaha

w
wieczyslaw124

Sprawa się rypła.Mamcie zazdrościły córeczkom,że mają powodzenie.Nie jedna z nich sama by sobie chętnie dorobiła.Facet masz przechlapane.Do Słońska z nim.Albo założyć mu obrączkę na nogę.Będzie taniej.

b
belzebub

Ehhhh, w tym gorzowie sami zboczeńcy !

s
schultz

Kasiu jestes tylko głupią dziewczynka więc sie nie udzielaj. gregor ma racje a do tego jeszcze bym dodał, że jak głupie d*** się ogłaszają w internecie a ich ogłoszenia mają taki wydźwięk a nie inny to same sobie są winne.

Dodaj ogłoszenie