Michał Wrembel, dyrektor ICT Poland odebrał nagrodę dla Menadżera Roku 2015

Jakub Pikulik
Michał Wrembel, dyrektor ICT Poland i Grzegorz Widenka, prezes Polska Press sp. z o.o. Oddział w Zielonej Górze.
Michał Wrembel, dyrektor ICT Poland i Grzegorz Widenka, prezes Polska Press sp. z o.o. Oddział w Zielonej Górze. Jakub Pikulik
W czwartek 10 marca Michał Wrembel, dyrektor generalny firmy ICT Poland z Kostrzyna odebrał z rąk Grzegorza Widenki prezesa Polska Press sp. z o.o. Oddział w Zielonej Górze dyplom i statuetkę przyznaną przez kapitułę plebiscytu Menadżer Roku 2015.

Pod koniec lutego odbyła się uroczysta gala, na której nagrodzono najlepszych szefów lubuskich firm. Laureaci organizowanego przez „Gazetę Lubuską” plebiscytu otrzymali tytuł Menadżera Roku 2015. Jedną z wyróżnionych osób był Michał Wrembel, dyrektor generalny firmy ICT Poland z Kostrzyna. Nie mógł niestety odebrać nagrody osobiście, dlatego w czwartek, 10 marca, statuetkę i dyplom wręczył mu Grzegorz Widenka, prezes Polska Press sp. z o.o. Oddział w Zielonej Górze. Michał Wrembel zajął trzecie miejsce przyznane przez kapitułę w kategorii biznes.

Dyrektorem generalnym ICT Poland w Kostrzynie jest od 2008 r. Kieruje 420-osobową załogą. Firma jest znanym producentem wyrobów z bibułki higienicznej, takich jak papier toaletowy, ręczniki kuchenne, chusteczki higieniczne i  kosmetyczne. Swoje produkty sprzedaje zarówno pod łasną marką FOXY, jak i pod markami znanych sieci handlowych, głównie w Polsce i Niemczech. ICT prowadzi program Foxy Pomaga Dzieciom, wspierający organizacje działające w regionie. Przez 10 lat przeznaczyła na ten cel ponad milion złotych. Podobną kwotą wspomogła UNICEF.

Wideo

Dodaj ogłoszenie