Międzyrzecz: Mamy superszachistów

(dab)
Ponad 30 zawodników wzięło udział w turnieju szachowym, który odbył się w ramach Dni Międzyrzecza. Dariusz Brożek
Ponad 30 zawodników wzięło udział w turnieju szachowym, który odbył się w ramach Dni Międzyrzecza. Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane i wręczone przez burmistrza.

Turniej szachowy odbył się w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury w ramach obchodów święta miasta. Wystartowało w nim 31 osób. Zwycięzcy otrzymali puchary, ufundowane i wręczone przez burmistrza Tadeusza Dubickiego.

W kategorii do 12 lat bezkonkurencyjny był Hubert Kubiszewski. Drugie miejsce zajął Michał Wójciak, zaś trzecie Dawid Krysa. Wśród uczestników do 18 roku życia wygrał Krystian Waśkowski. Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Krzyżanowski, natomiast prz6ysłowiowy brąz wywalczyła Martyna Nonn

Wśród dorosłych najlepszym szachistą okazał się Alojzy Grobelny. Drugi był Jerzy Tatarynowicz, a trzeci Bogdan Macina.