Międzyrzecz: Mamy szachowych mistrzów

(dab)
Hubert Kubiszewski, Bernard Sieraj i Wiesław Masłowski wygrali w swoich kategoriach turniej szachowy, rozegrany w ramach Dni Międzyrzecza. Dariusz Brożek

Podczas ostatniego święta miasta w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury rozegrano III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Tadeusza Dubickiego. Wystartowało nim 19 zawodników. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Hubert Kubiszewski (kat. dzieci do 12 lat), Bernard Sieraj (kat. młodzież do 18 lat), Wiesław Masłowski (kat. dorośli).

Najmłodszym zawodnikiem był Konrad Nonn, którego nagrodzono specjalnym wyróżnieniem. Puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy wręczył finalistom na burmistrz T. Dubicki.

Wszystkie informacje o Przystanku Woodstock 2014:**Przystanek Woodstock 2014 - program, koncerty, goście **