Miss Lata 2013 - regulamin plebiscytu

Redakcja

Miss Lata 2013 - regulamin plebiscytu
I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o., oddział w Zielonej Górze z siedzibą przy al. Niepodległości 25, w Zielonej Górze, wydawca dziennika "Gazeta Lubuska".
2.Czas trwania plebiscytu ustala się na okres od 29 czerwca do 20 września 2013 roku.
Konkurs ma charakter otwarty. Ogłoszenie o laureatach Konkursu nastąpi na łamach "Gazety Lubuskiej" do końca września 2013 r.
3. Osobą nadzorującą plebiscyt ze strony Organizatora są:
- Justyna Sokołowska - regionalny kierownik produktu enterprise sales, tel. 68 324 88 75
4. Wszystkie wątpliwości dotyczące plebiscytu należy wyjaśniać z powyższą osobą wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres korespondencyjny siedziby, bądź e-mail: [email protected] 68 32 48 604

II. ZASADY Plebiscytu
Udział
1. Zgłoszenia kandydatek do plebiscytu odbywają się drogą mailową. Fotografie (trzy zdjęcia) kandydatek wraz z imieniem, nazwiskiem, miejscem zamieszkania, numerem telefonu oraz krótkim opisem należy przesyłać na adres e-mail: [email protected], fotografia nie może mieć poniżej 1MB. Aby ułatwić przesyłanie danych na stronie internetowej www.gazetalubuska.pl/misslata znajdziesz zakładkę wyślij zgłoszenie, tam znajduję się formularz zgłoszeniowy, do którego dołączasz zdjęcia (maksymalnie 3) i przesyłasz na podany wcześniej adres mailowy. Jest to warunek poprawnego zgłoszenia.
2. Kandydatki można zgłaszać od 29 czerwca 2013r. do 25 sierpnia 2013 r.
3. Nadesłanie zgłoszenia do plebiscytu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację fotografii, imienia, nazwiska i opisu w publikacjach związanych z plebiscytem.
4. Organizator plebiscytu nie przyjmuje odpowiedzialności za zgłoszenia nieprawdziwe. W przypadku, gdy takie zgłoszenie zostanie wykryte, Organizator na wniosek osoby zgłoszonej, bądź na podstawie własnej decyzji usunie fotografię i dane osobowe ze strony internetowej plebiscytu i z listy numerów do głosowania.
5. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji prawdziwości zgłoszenia i podanych w nim danych.
6. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii, która może w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.
7. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii nie spełniających podstawowych warunków technicznych i merytorycznych (niewyraźnych, na których twarz bądź sylwetka są niewidoczne, poniżej 1MB).
Głosowanie
8. Głosowanie w plebiscycie "Miss Lata 2013" odbywa się za pośrednictwem i SMS-ów i potrwa od 29 czerwca do 20 września 2013 roku (do godziny 23.59). SMS należy przesłać na nr 72466 w treści wpisując MISSLATA.nr kandydatki (np. misslata.1). Koszt SMS-a 2,46 zł z VAT.
9. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym kandydatkom do tytułu "Miss lata 2013" zostaną przydzielone numery porządkowe.
10. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów.
11. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w rozdziale II punkcie 8 niniejszego Regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.
12. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w punkcie 8 wzoru SMS (nie dotyczy numeru kandydatki) nie zostaje on uwzględniany.
13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora.
14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nie leżących po jego stronie.
15. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną osobę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu SMS-a zawierającego słowo "STOP" zamiast opcji głosowania. Koszt SMS-a 2,46 zł z VAT.

Nagradzanie i nagrody

16. W konkursie "Miss Lata 2013" nagrodzone zostaną 3 bohaterki fotografii, które uzyskają największą liczbę głosów oddanych w głosowaniu SMS.

I miejsce:ba, ż
Ta z pań, która dzięki głosom SMS zajmę pierwsze miejsce, otrzyma voucher na jednodniową wycieczkę z biurem podróży Eurotrops dla siebie i osoby towarzyszącej oraz masaż "Czekoladowe Uniesinie Rytuał Hammam" w zielonogórskim Aqua Spa Joanny Rabsztyn.
PROFESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA ufundowana przez GOPHOTO.PL z Zielonej Góry.

II miejsce:
Drugie miejsce to kolacja dla dwóch osób w zielonogórskiej restauracji Essenza, a także relaksujący masaż gorącymi olejkami w salonie Aqua Spa.

III miejsce:
Na trzecią laureatkę czeka voucher na pedicure oraz manicure hybrydowe shellack w salonie Effect Salon Stylizacji Natalii Nitschke-Relewicz oraz masaż całego ciała gorącymi olejkami w w salonie Aqua Spa.

17. Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. nr14, poz. 176 ze zmianami). Nagrody zostaną wręczone w siedzibie "Gazety Lubuskiej" do końca września 2013. Nie ma możliwości zamiany nagród.

III. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Do udziału w plebiscycie można zgłaszać kobiety pełnoletnie z woj. lubuskiego.
2. Organizator zastrzega sobie prawo nie publikowania fotografii anonimowych (nie podpisanych z imienia i nazwiska).

IV. DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Uczestnicy plebiscytu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział w Zielonej Górze przy al. Niepodległości 25.
2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w plebiscycie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w rozdziale IV punkcie 1 niniejszego Regulaminu.
3. Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na publikację nadesłanych zdjęć, imienia, nazwiska i miejsc zamieszkania na stronie internetowej www.gazetalubuska.pl/misslata lub innej podstronie portalu oraz w papierowym wydaniu "Gazety Lubuskiej".
4. Osoby biorące udział w plebiscycie zgadzają się na opublikowanie swoich zdjęć, imion i nazwisk oraz miejsca zamieszkania na stronach redakcyjnych "Gazety Lubuskiej".
5.Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych bezpośrednio z realizacją plebiscytu przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział w Zielonej Górze przy al. Niepodległości 25.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady plebiscytu. Zgłoszenie się do plebiscytu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
3. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Mediów Regionalnych Sp. z o.o., oraz ich rodziny.
4. Ewentualne reklamacje uczestników plebiscytu są przyjmowane do dnia 30 września 2013 roku wyłącznie w trybie korespondencji na adres: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25, , e-mail: [email protected]
5.Spory odnoszące się i wynikające z plebiscytu będą rozwiązywane przez Organizatora. Wszelkie decyzje Organizatora będą wiążące i ostateczne.
6. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Media Regionalne sp. z o.o., al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra, e-mail: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 5

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
ej ale narody są spoko akurat tu... wiec o co kaman?
J
Jagna
Taki plebiscyt to fajna sprawa ciul z nagrodami! mi brakuje odwagi..A lubuska jest spoko
M
Misia
Ale ktoś jest żałosny ,że aż mi cię żal moja córcia brała udział akurat w małej miss ale nie widze w tym nic złego jeśli ktoś chce to czemu nie!!!
Nagrody jak by to było najważniejsze-liczy się zabawa
By najmniej u nas tak było...
A
A.A
Pfff kobieto tam niżj Ty chyba masz jakiś problem z sobą skoro tak piszesz!!! skoro chca brać udział w takim czymś to nich biorą Ty widocznie się ni nadajesz ! ;p
k
kk
Naiwne laski.Nawet nie podano jakie nagrody.Dostanieci po paczce cukiewrkow i prenumerate szmatlawca i tyle a znajomi sms-ami im kase nabijaja:)
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie