Mistrzowie Urody 2017 nagrodzeni

  Mistrzowie Urody 2017 nagrodzeni

  Agnieszka Stawiarska

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Najpopularniejsi w  naszym regionie  specjaliści od urody stanęli w sobotę na głównej scenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Look i beauty Vision. Dostali tysiące głosów od klientów.
  Mistrzowie Urody 2017 nagrodzeni
  1/52

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Mariusz Kapała / GL

  Zobacz galerię

  "Gazeta Lubuska” po  raz pierwszy zorganizowała na tak dużą skalę plebiscyt dla branży związanej z urodą. Na co dzień dbają o nasz wygląd i  dobre samopoczucie: fryzjerzy, stylistki, masażyści, ośrodki spa, kosmetyczki. Jak bardzo ich pracę doceniają klienci, widać było właśnie w plebiscycie. Dostaliśmy kilkaset zgłoszeń. Uczestników było ponad 440. Klienci byli ze swoimi ulubieńcami do końca. Nadsyłali głosy i śledzili wyniki. I w ten sposób mogliśmy  nagrodzić 150 laureatów w kilku kategoriach.

  W sobotę odebrali nagrody na głównej scenie Międzynarodowych Targów Poznańskich LOOK i beautyVision. Wszyscy otrzymali dyplomy lub certyfikaty, niektórzy pojadą wypocząć do Pałacu Wiejce, inni będą mogli, dzięki nagrodzie, zareklamować się w „Gazecie Lubuskiej”.

  Wszystkim uczestnikom plebiscytu serdecznie gratulujemy udziału  i wyników. Jeśli nie mogli Państwo być z nami na wręczeniu nagród, dostarczymy je pocztą. czytelników zachęcamy do poznania uczestników, tam znajdziecie świetnych fachowców od urody.
   
  ZOBACZ KTO ZWYCIĘŻYŁ

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo