Mistrzowie Urody 2018. Na uroczystej gali nagrodziliśmy zwycięzców naszego plebiscytu [ZDJĘCIA]

oprac. (pik)Zaktualizowano 
W sobotę, 24 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyła się uroczysta gala, w czasie których nagrodziliśmy laureatów plebiscytu "Gazety Lubuskiej" Mistrzowie Urody 2018. Zobacz zdjęcia z gali i sprawdź wyniki plebiscytu.

Plebiscyt Mistrzowie Urody 2018 rozpoczął się 30 stycznia i trwał do 16 marca tego roku i od samego początku cieszył się ogromną popularnością wśród naszych czytelników i internautów, którzy przesyłali do naszych redakcji swoje nominacje łącznie w 10 kategoriach:

  • Kosmetyczka Roku
  • Fryzjer Roku
  • Studio Urody Roku
  • Salon Fryzjerski Roku
  • Stylistka Paznokci Roku
  • Dietetyk Roku
  • Masażysta Roku
  • Instruktor Fitness Roku
  • Studio Fitness Roku
  • SPA Roku

Każda zgłoszona kandydatura, była już swoistą nagrodą. Ponieważ w taki sposób nasi czytelnicy
i internauci mogli wyrazić swoje uznanie dla pracy swoich kandydatów.

W tym roku czytelnicy i internauci zgłosili prawie 400 kandydatur i oddali na swoich faworytów ponad 43 tys. głosów.

Zobacz wyniki plebiscytu Mistrzowie Urody 2018: MISTRZOWIE URODY 2018 | Głosowanie zakończone! Znamy zwycięzców

Oto Mistrzowie Urody 2018 w kategoriach powiatowych plebiscytu. Laureaci otrzymali pamiątkowy dyplom.

Kategoria „Kosmetyczka Roku”

Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
II miejsce: Magdalena Majzner, Salon Kosmetyczny ,,Magda", Gorzów Wielkopolski
I miejsce: Agnieszka Śmigielska, Hotel Mieszko, Gorzów Wielkopolski

Zielona Góra i powiat zielonogórski
II miejsce: Iwona Rybarczyk, Atelier Piękna Parlour, Zielona Góra
I miejsce: Anna Wołowska, AW Anna Wołowska, Zielona Góra Łężyca

Powiaty słubicki i sulęciński
I miejsce: Oksana Traczyk, Salon "La perla", Słubice

Powiaty strzelecko- drezdenecki i międzyrzecki
II miejsce: Joanna Pospiech, Centrum Urody i Zdrowia Bellos, Skwierzyna
I miejsce: Katarzyna Towpik, Diamond Beauty, Międzyrzecz

Powiaty żagański i żarski

II miejsce: Julita Janicka, Gabinet kosmetyczny Julia, Żary
I miejsce: Sylwia Maciejak, Gabinet Kosmetyczny "Slavia", Żary

Kategoria „Fryzjer Roku”

Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
I miejsce: Valentyna Mostavlyuk, Manufaktura URODY, Gorzów Wielkopolski

Zielona Góra i powiat zielonogórski
II miejsce: Jakub Brychcy, The WorkRoom by Brychcy, Zielona Góra Łężyca
I miejsce: Iza Koczur, Salon Fryzjerski Ewa, Zielona Góra

Powiaty słubicki i sulęciński
II miejsce: Leszek Makowski, Salon Fryzjerski "U Zohana" Leszek Makowski, Torzym
I miejsce: Magdalena Lichwa, Salon Fryzjerski ''Volume'', Słubice

Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki
II miejsce: Agnieszka Chmielewska, Salon Fryzjerski Look, Przytoczna
I miejsce: Elwira Musielak, Salon Fryzjerski Elwira, Skwierzyna

Powiaty świebodziński i krośnieński
II miejsce: Katarzyna Bylina, Salon Fryzjerski Lara

Powiaty nowosolski i wschowski
I miejsce: Malwina Dacewicz, Salon fryzjerski "GLAMUR", Wschowa

Powiaty żagański i żarski
II miejsce: Mateusz Ślipko, Salon Fryzjerski „Amelia”, Żary

Kategoria „Salon Fryzjerski Roku”

Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
II miejsce: Manufaktura URODY, Gorzów Wielkopolski

Zielona Góra i powiat zielonogórski
I miejsce: Salon Fryzjerski Ekspresja, Kargowa

Powiaty słubicki i sulęciński
II miejsce: Barber Shop KINIU, Słubice

Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki

II miejsce: Salon Fryzjerski Selene, Międzyrzecz
I miejsce: Salon Fryzjerski Damski Dorota Jachimowicz, Drezdenko

Powiaty nowosolski i wschowski

II miejsce: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny U Kasi, Katarzyna Wira-Kucharska, Kożuchów
I miejsce: Salon fryzjerski "GLAMUR", Wschowa

Kategoria „Studio Urody Roku”

Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
II miejsce: Looksus gabinet pedicure i manicure, Gorzów Wielkopolski
I miejsce: Beauty Center Przemysław Janus, Gorzów Wielkopolski

Zielona Góra i powiat zielonogórski
II miejsce: Lalanails, Zielona Góra
I miejsce: Salon Urody Agata Burchardt, Zielona Góra

Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki
II miejsce: Kasia Dziobko Studio Urody, Skwierzyna
I miejsce: Boko Salon Urody, Skwierzyna

Powiaty świebodziński i krośnieński

II miejsce: Atelier Urody, Gubin
I miejsce: Salon Kosmetyczny Beauty Secret Viktoria Wąsowicz, Świebodzin

Powiaty nowosolski i wschowski
II miejsce: Salon kosmetyczny Milena Markiewicz Nowe Miasteczko

Powiaty żagański i żarski

II miejsce: JK Nails&Beauty, Iłowa
I miejsce: Studio Urody Beata Korczyńska, Żary

MISTRZÓW URODY 2018 w kategoriach wojewódzkich. Laureaci otrzymali certyfikat, statuetkę, zaproszenie na koncert Patrycji Markowskiej oraz nagrody dodatkowe.

Kategoria „Kosmetyczka Roku” – nagrodą dodatkową dla laureatek jest udział w Kongresie Kosmetologicznym Salon Kosmetyczny XXI wieku
II miejsce: Anna Wołowska, AW Anna Wołowska, Zielona Góra Łężyca
I miejsce: Oksana Traczyk, Salon "La perla", Słubice

Kategoria „Fryzjer/Fryzjerka Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w Seminarium HAIR M SHOW grupy HMC oraz Akademii Maniewski
III miejsce: Valentyna Mostavlyuk, Manufaktura URODY, Gorzów Wielkopolski
I miejsce: Jakub Brychcy, The WorkRoom by Brychcy, Zielona Góra Łężyca

Kategoria „Salon Fryzjerski Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w Seminarium HAIR M SHOW grupy HMC oraz Akademii Maniewski
Laureaci zostają do wspólnego zdjęcia
III miejsce: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny U Kasi, Katarzyna Wira-Kucharska, Kożuchów
I miejsce: Salon Fryzjerski Ekspresja, Paweł Oleksiuk, Kargowa

Kategoria „Studio Urody Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w Kongresie Kosmetologicznym Salon Kosmetyczny XXI wieku
III miejsce: Kasia Dziobko Studio Urody, Skwierzyna
II miejsce: Salon Urody Agata Burchardt, Zielona Góra
I miejsce: Boko Salon Urody, Skwierzyna

Kategoria STYLISTKA PAZNOKCI ROKU (północ województwa) – nagrodą główną dla stylistek paznokci, które zajęły I miejsce jest szkolenie w Akademii Semilac, a nagrodą dodatkową dla wszystkich pań jest udział w Kongresie Kosmetologicznym Salon Kosmetyczny XXI wieku.
III miejsce: Agnieszka Sadowska, Salon kosmetyczny "Madame", Brójce
II miejsce: Salon Kosmetyczny BATIS Beata Bartkowiak, Międzyrzecz
I miejsce: Natalia Warszewska, Studio Paznokci LaSzara Sulęcin

Kategoria STYLISTKA PAZNOKCI ROKU (południe województwa)
III miejsce: Dagmara Sadowska, Studio NAILS, Żagań
II miejsce: Edyta Maćkowiak, Salon Kosmetyczny Ambrozja Edyta Maćkowiak, Wschowa
I miejsce: Bernarda Gul, Amelia Beauty Bernarda Gul, Szprotawa

Kategoria „Dietetyk Roku” – nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w targach oraz Kongresie Fit Expo
I miejsce: Magdalena Cieślak, Rzepin

Kategoria „Masażysta Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w targach oraz Kongresie Fit Expo
I miejsce: Andrzej Werbski, Tatami Fizjo-Fit Andrzej Werbski Rehabilitacja Fizjoterapia, Różanki

Kategoria „SPA Roku” – w nagrodę SPA otrzymują vouchery na reklamę w „Gazecie Lubuskiej”
II miejsce: Dwór Kolesin, Babimost
I miejsce: Laura SPA, Łagów Lubuski

Kategoria STUDIO FITNESS ROKU – w nagrodę studia otrzymują vouchery na reklamę w „Gazecie Lubuskiej”
III miejsce: Szerida Shape Line, Zielona Góra
II miejsce: City Power, Zielona Góra
I miejsce: Endorfina Studio Activ, Żary

Kategoria INSTRUKTOR FITNESS ROKU nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w targach oraz Kongresie Fit Expo
Gorzów Wlkp. i powiat gorzowski
II miejsce: Daniel Fica, KDK Fitness, Gorzów Wielkopolski
I miejsce: Dariusz Lis, Pure Fitness, Gorzów Wielkopolski

Zielona Góra i powiat zielonogórski
I miejsce: Katarzyna Mencel, trener personalny, Zielona Góra

Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki

II miejsce: Tomasz Kwiatkowski, Studio Ruchu, Międzyrzecz
I miejsce: Joanna Odwrot, FITNESS-SPORT JOANNA ODWROT, Drezdenko

Powiaty nowosolski i wschowski
III miejsce: Katarzyna Jodłowiec, Centrum Sportu XFIT, Sława
II miejsce: Bartosz Nenycz, SmartFittness - Bartosz Nenycz, Gym4u, Nowa Sól
I miejsce: Marlena Kochańska, Fit-Lady Marlena Kochańska, Nowa Sól

Powiaty żagański i żarski

III miejsce: Dominika Rezlerska, Rodzinne Centrum Sportowe, Żary
II miejsce: Daniel Skulski, S-Cool fitness Daniel Skulski, Żary
I miejsce: Aneta Górniak, Endorfina Studio Activ, Żary

Wideo

Materiał oryginalny: Mistrzowie Urody 2018. Na uroczystej gali nagrodziliśmy zwycięzców naszego plebiscytu [ZDJĘCIA] - Gazeta Lubuska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3