Mistrzowie Urody 2018. Na uroczystej gali nagrodziliśmy...

    Mistrzowie Urody 2018. Na uroczystej gali nagrodziliśmy zwycięzców naszego plebiscytu [ZDJĘCIA]

    oprac. (pik)

    Gazeta Lubuska

    Aktualizacja:

    Gazeta Lubuska

    W sobotę, 24 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyła się uroczysta gala, w czasie których nagrodziliśmy laureatów plebiscytu "Gazety Lubuskiej" Mistrzowie Urody 2018. Zobacz zdjęcia z gali i sprawdź wyniki plebiscytu.
    Uroczysta gala, na której wręczono nagrody laureatom plebiscytu "GL"Mistrzowie Urody 2018, odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów
    1/31
    przejdź do galerii

    Uroczysta gala, na której wręczono nagrody laureatom plebiscytu "GL"Mistrzowie Urody 2018, odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. ©Łukasz Gdak

    Plebiscyt Mistrzowie Urody 2018 rozpoczął się 30 stycznia i trwał do 16 marca tego roku i od samego początku cieszył się ogromną popularnością wśród naszych czytelników i internautów, którzy przesyłali do naszych redakcji swoje nominacje łącznie w 10 kategoriach:
    • Kosmetyczka Roku
    • Fryzjer Roku
    • Studio Urody Roku
    • Salon Fryzjerski Roku
    • Stylistka Paznokci Roku
    • Dietetyk Roku
    • Masażysta Roku
    • Instruktor Fitness Roku
    • Studio Fitness Roku
    • SPA Roku

    Zobacz galerię
    Każda zgłoszona kandydatura, była już swoistą nagrodą. Ponieważ w taki sposób nasi czytelnicy
    i internauci mogli wyrazić swoje uznanie dla pracy swoich kandydatów.

    W tym roku czytelnicy i internauci zgłosili prawie 400 kandydatur i oddali na swoich faworytów ponad 43 tys. głosów.

    Zobacz wyniki plebiscytu Mistrzowie Urody 2018: MISTRZOWIE URODY 2018 | Głosowanie zakończone! Znamy zwycięzców

    Oto Mistrzowie Urody 2018 w kategoriach powiatowych plebiscytu. Laureaci otrzymali pamiątkowy dyplom.

    Kategoria „Kosmetyczka Roku”


    Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
    II miejsce: Magdalena Majzner, Salon Kosmetyczny ,,Magda", Gorzów Wielkopolski
    I miejsce: Agnieszka Śmigielska, Hotel Mieszko, Gorzów Wielkopolski

    Zielona Góra i powiat zielonogórski
    II miejsce: Iwona Rybarczyk, Atelier Piękna Parlour, Zielona Góra
    I miejsce: Anna Wołowska, AW Anna Wołowska, Zielona Góra Łężyca

    Powiaty słubicki i sulęciński
    I miejsce: Oksana Traczyk, Salon "La perla", Słubice

    Powiaty strzelecko- drezdenecki i międzyrzecki
    II miejsce: Joanna Pospiech, Centrum Urody i Zdrowia Bellos, Skwierzyna
    I miejsce: Katarzyna Towpik, Diamond Beauty, Międzyrzecz

    Powiaty żagański i żarski

    II miejsce: Julita Janicka, Gabinet kosmetyczny Julia, Żary
    I miejsce: Sylwia Maciejak, Gabinet Kosmetyczny "Slavia", Żary

    Kategoria „Fryzjer Roku”


    Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
    I miejsce: Valentyna Mostavlyuk, Manufaktura URODY, Gorzów Wielkopolski
    Zobacz galerię
    Zielona Góra i powiat zielonogórski
    II miejsce: Jakub Brychcy, The WorkRoom by Brychcy, Zielona Góra Łężyca
    I miejsce: Iza Koczur, Salon Fryzjerski Ewa, Zielona Góra

    Powiaty słubicki i sulęciński
    II miejsce: Leszek Makowski, Salon Fryzjerski "U Zohana" Leszek Makowski, Torzym
    I miejsce: Magdalena Lichwa, Salon Fryzjerski ''Volume'', Słubice

    Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki
    II miejsce: Agnieszka Chmielewska, Salon Fryzjerski Look, Przytoczna
    I miejsce: Elwira Musielak, Salon Fryzjerski Elwira, Skwierzyna

    Powiaty świebodziński i krośnieński
    II miejsce: Katarzyna Bylina, Salon Fryzjerski Lara

    Powiaty nowosolski i wschowski
    I miejsce: Malwina Dacewicz, Salon fryzjerski "GLAMUR", Wschowa

    Powiaty żagański i żarski
    II miejsce: Mateusz Ślipko, Salon Fryzjerski „Amelia”, Żary

    Kategoria „Salon Fryzjerski Roku”


    Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
    II miejsce: Manufaktura URODY, Gorzów Wielkopolski

    Zielona Góra i powiat zielonogórski
    I miejsce: Salon Fryzjerski Ekspresja, Kargowa
    Zobacz galerię
    Powiaty słubicki i sulęciński
    II miejsce: Barber Shop KINIU, Słubice

    Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki

    II miejsce: Salon Fryzjerski Selene, Międzyrzecz
    I miejsce: Salon Fryzjerski Damski Dorota Jachimowicz, Drezdenko

    Powiaty nowosolski i wschowski

    II miejsce: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny U Kasi, Katarzyna Wira-Kucharska, Kożuchów
    I miejsce: Salon fryzjerski "GLAMUR", Wschowa

    Kategoria „Studio Urody Roku”


    Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
    II miejsce: Looksus gabinet pedicure i manicure, Gorzów Wielkopolski
    I miejsce: Beauty Center Przemysław Janus, Gorzów Wielkopolski

    Zielona Góra i powiat zielonogórski
    II miejsce: Lalanails, Zielona Góra
    I miejsce: Salon Urody Agata Burchardt, Zielona Góra

    Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki
    II miejsce: Kasia Dziobko Studio Urody, Skwierzyna
    I miejsce: Boko Salon Urody, Skwierzyna

    Powiaty świebodziński i krośnieński

    II miejsce: Atelier Urody, Gubin
    I miejsce: Salon Kosmetyczny Beauty Secret Viktoria Wąsowicz, Świebodzin
    Zobacz galerię
    Powiaty nowosolski i wschowski
    II miejsce: Salon kosmetyczny Milena Markiewicz Nowe Miasteczko

    Powiaty żagański i żarski

    II miejsce: JK Nails&Beauty, Iłowa
    I miejsce: Studio Urody Beata Korczyńska, Żary


    MISTRZÓW URODY 2018 w kategoriach wojewódzkich. Laureaci otrzymali certyfikat, statuetkę, zaproszenie na koncert Patrycji Markowskiej oraz nagrody dodatkowe.



    Kategoria „Kosmetyczka Roku” – nagrodą dodatkową dla laureatek jest udział w Kongresie Kosmetologicznym Salon Kosmetyczny XXI wieku
    II miejsce: Anna Wołowska, AW Anna Wołowska, Zielona Góra Łężyca
    I miejsce: Oksana Traczyk, Salon "La perla", Słubice

    Kategoria „Fryzjer/Fryzjerka Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w Seminarium HAIR M SHOW grupy HMC oraz Akademii Maniewski
    III miejsce: Valentyna Mostavlyuk, Manufaktura URODY, Gorzów Wielkopolski
    I miejsce: Jakub Brychcy, The WorkRoom by Brychcy, Zielona Góra Łężyca

    Kategoria „Salon Fryzjerski Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w Seminarium HAIR M SHOW grupy HMC oraz Akademii Maniewski
    Laureaci zostają do wspólnego zdjęcia
    III miejsce: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny U Kasi, Katarzyna Wira-Kucharska, Kożuchów
    I miejsce: Salon Fryzjerski Ekspresja, Paweł Oleksiuk, Kargowa

    Kategoria „Studio Urody Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w Kongresie Kosmetologicznym Salon Kosmetyczny XXI wieku
    III miejsce: Kasia Dziobko Studio Urody, Skwierzyna
    II miejsce: Salon Urody Agata Burchardt, Zielona Góra
    I miejsce: Boko Salon Urody, Skwierzyna

    Kategoria STYLISTKA PAZNOKCI ROKU (północ województwa) – nagrodą główną dla stylistek paznokci, które zajęły I miejsce jest szkolenie w Akademii Semilac, a nagrodą dodatkową dla wszystkich pań jest udział w Kongresie Kosmetologicznym Salon Kosmetyczny XXI wieku.
    III miejsce: Agnieszka Sadowska, Salon kosmetyczny "Madame", Brójce
    II miejsce: Salon Kosmetyczny BATIS Beata Bartkowiak, Międzyrzecz
    I miejsce: Natalia Warszewska, Studio Paznokci LaSzara Sulęcin

    Kategoria STYLISTKA PAZNOKCI ROKU (południe województwa)
    III miejsce: Dagmara Sadowska, Studio NAILS, Żagań
    II miejsce: Edyta Maćkowiak, Salon Kosmetyczny Ambrozja Edyta Maćkowiak, Wschowa
    I miejsce: Bernarda Gul, Amelia Beauty Bernarda Gul, Szprotawa

    Kategoria „Dietetyk Roku” – nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w targach oraz Kongresie Fit Expo
    I miejsce: Magdalena Cieślak, Rzepin
    Zobacz galerię
    Kategoria „Masażysta Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w targach oraz Kongresie Fit Expo
    I miejsce: Andrzej Werbski, Tatami Fizjo-Fit Andrzej Werbski Rehabilitacja Fizjoterapia, Różanki

    Kategoria „SPA Roku” – w nagrodę SPA otrzymują vouchery na reklamę w „Gazecie Lubuskiej”
    II miejsce: Dwór Kolesin, Babimost
    I miejsce: Laura SPA, Łagów Lubuski

    Kategoria STUDIO FITNESS ROKU – w nagrodę studia otrzymują vouchery na reklamę w „Gazecie Lubuskiej”
    III miejsce: Szerida Shape Line, Zielona Góra
    II miejsce: City Power, Zielona Góra
    I miejsce: Endorfina Studio Activ, Żary

    Kategoria INSTRUKTOR FITNESS ROKU nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w targach oraz Kongresie Fit Expo
    Gorzów Wlkp. i powiat gorzowski
    II miejsce: Daniel Fica, KDK Fitness, Gorzów Wielkopolski
    I miejsce: Dariusz Lis, Pure Fitness, Gorzów Wielkopolski

    Zielona Góra i powiat zielonogórski
    I miejsce: Katarzyna Mencel, trener personalny, Zielona Góra

    Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki

    II miejsce: Tomasz Kwiatkowski, Studio Ruchu, Międzyrzecz
    I miejsce: Joanna Odwrot, FITNESS-SPORT JOANNA ODWROT, Drezdenko

    Powiaty nowosolski i wschowski
    III miejsce: Katarzyna Jodłowiec, Centrum Sportu XFIT, Sława
    II miejsce: Bartosz Nenycz, SmartFittness - Bartosz Nenycz, Gym4u, Nowa Sól
    I miejsce: Marlena Kochańska, Fit-Lady Marlena Kochańska, Nowa Sól

    Powiaty żagański i żarski

    III miejsce: Dominika Rezlerska, Rodzinne Centrum Sportowe, Żary
    II miejsce: Daniel Skulski, S-Cool fitness Daniel Skulski, Żary
    I miejsce: Aneta Górniak, Endorfina Studio Activ, Żary
    Zobacz galerię






    Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GazetaLubuska.pl poleca:

    Wideo