Młodzi sportowcy walczyli na rakiety

Dorota Lipnicka
Turniej z okazji święta miasta.

Młodzi tenisiści mieli okazję podczas dni Skwierzyny rozegrać świetny turniej. W zawodach wzięło udział 16 sportowców. Przez ponad cztery godziny tenisiście zaserwowali publiczności sporą dawkę emocji.

W kategorii czerwonej zagrali: Kuba Barski, Szymon Popucewicz, Michał Janas, Cyprian Siekanko i Maciek Kasprowiak. Pierwsze miejsce zajął Cyprian Siekanko, drugie Kuba Barski, a trzecie wywalczył Maciek Kasprowiak.

W kategorii pomarańczowej wystartowali: Piotrek Grobelny, Remik Biłous, Konrad No0-nn, Jędrek Łabuza i Cyprian Mielczarek. Pierwsze miejsce zajął Piotr Grobelny, drugie Jędrek Łabuza, na trzcim znalazł się miejsce Cyprian Mielczarek.

W 6-osobowej grupie młodzieży:Mateusz Runge, Da-wid Urban, Dawid Wilk, Hania Janczyszyn, Igor Dubiec i Mateusz Korowacki zwycięzcą okazał się Mateusz Runge, który w finale pokonał Hanię Janczyszyn 7 do 6. W grze o trzcie miejsce Mateusz Korowacki pokonał Igora Dubiec 6 do 2.