Młodzi, wytrwali w walce o zwycięstwo

as
W ubiegłym roku tytuły Sportowego Talentu zdobyli: Wojciech Malajka, Natalia Suśniło i Tymoteusz Marciniak. Kto w tym roku zwycięży? Mariusz Kapała
Na Gali Lubuskiego Sportu zwycięskie trofea odbiorą także młodzi sportowcy - lubuskie talenty. Twoje dziecko też może stanąć na podium w garści trzymając statuetkę.

Wybór sportowca roku ma kilkadziesiąt lat tradycji, ale od ubiegłego roku nagradzamy także młodych zawodników. Ich osiągnięcia poznają wtedy tysiące czytelników „Gazety Lubuskiej” i strony gazetalubuska.pl. Mogą się pochwalić swoją ciężką pracą na co dzień podczas treningów i sukcesami. Jeśli znasz młodego sportowca, który Twoim zdaniem zasługuje na prezentację, zgłoś go do plebiscytu. Uczestnicy już są nominowani przez Szkolny Związek Sportowy, ale prawo do zgłoszeń ma każdy.

ZGŁOŚ SPORTOWY TALENT

KLIKNIJ aby zgłosić dziecko

Nominować możesz młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada 2016 roku, do godz. 23.59. Im szybciej to zrobisz tym, lepiej, bo uczestnicy już zbierają głosy. Nagrodzonych zostanie trzech kandydatów, którzy w głosowaniu Czytelników zdobędą największą sumę liczby punktów. Laureaci otrzymają statuetkę oraz tytuł „Sportowy Talentu Roku 2016” wręczone podczas Gali Lubuskiego Sportu – 14 stycznia w Palmiarni Zielonogórskiej.

Młodzi, wytrwali w walce o zwycięstwo

Wideo

Dodaj ogłoszenie