Motelarze pokonali Mafiozów: - Motel Jacek liderem rozgrywek halówki w Międzyrzeczu (Zdjęcia)

Dariusz Brożek
W 18 minucie meczu Andrzej Orłowski z Mafii (na pierwszym planie z lewej)) zdobył bramkę i jego zespół wyszedł na prowadzenie 3:2. fot. Dariusz Brożek
Zawodnicy Motelu Jacek wygrali z Mafią 6:5 i utrzymali pozycję liderów rozgrywek. Zdaniem kibiców, to był najlepszy mecz dzisiejszej kolejki. Bohaterem był bez wątpienia autor czterech bramek Tomasz Iwanowski.

Po trzech kolejkach oba zespoły miały tyle samo punktów i identyczny stosunek bramek. Dzisiejszy mecz miał rozstrzygnąć, który z nich jest lepszy - trzcielski Motel Jacek, czy międzyrzecka Mafia. Po trwającym pół godziny pojedynku wygrali ,,Motelarze'' przewagą jednej bramki. Zdobył ją 22 sekundy przed zakończeniem spotkania Tomasz Iwanowski, który wcześniej strzelił trzy gole.

Według kibiców, to był najlepszy mecz dzisiejszej kolejki. A nawet od początku rozgrywek. Po udanych atakach T. Iwanowskiego i Piotra Śrona ,,Motelarze'' prowadzili 2:0, ale nagle stracili impet i dzięki golom zdobytym przez Rafała Kusza i Andrzeja Orłowskiego ich rywale zdobyli dwa ,,oczka'' przewagi i jak burza parli do zwycięstwa. W drugiej połowie powstrzymali ich jednak Iwanowski i 46-letni bramkarz ,,motelarzy'' Dariusz Orzeszko, który jest dyrektorem trzcielskiej podstawówki.

,Motelarze'' czują na plecach oddech piłkarzy zespołu Lex - zwycięzców poprzednich rozgrywek, którzy po czterech kolejkach także mają komplet punktów i ulegają trzcielanom tylko stosunkiem bramek.