Motocross: Świetny występ gorzowskiej ekipy na inauguracji sezonu [ZDJĘCIA]

redakcja Gazety Lubuskiej
10 kwietnia w Obornikach obyły się wyścigi motocrossowe (I runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej), które były inauguracją sezonu 2016. Klubowo zawodnicy z Automobilklubu Gorzowskiego zajęli drugie miejsce, na 38 klubów. Indywidualnie również zawodnicy osiągnęli sukcesy i zajęli miejsca na podium.261 zawodników, ponad 20 nowych licencji, zawodnicy i zawodniczki z Mistrzostw Polski i Strefy Zachodniej. - To był prawdziwy obraz polskiego motocrossu i świetnie zorganizowane zawody. Mam nadzieję, że nasze będą tak samo dobre. Pełne maszyny startowe w prawie każdej klasie. Zajęliśmy drugie miejsce na 38 klubów i to w niepełnym składzie. To napawa optymizmem. Niestety mamy cztery kontuzje - mówi Monika Budnik, prezes Automobilklubu Gorzowskiego.Indywidualne wyniki zawodników Automobilklubu Gorzowskiego w poszczególnych klasach:Mx 2 junior:Wojciech Kucharczyk – 1 miejsce, Wiktor Jasiński – 4 miejsce, Krystian Szostak – 7 miejsce, Jakub Dąbrowa – 11 miejsce.Mx 65:Mikołaj Stasiak – 2 miejsce, Jan Kotowicz – 6 miejsce, Bartosz Strychanin – 11 miejsce.Mx 85:Karolina Jasińska – 14 miejsce.Mx kobiet:Wiktoria Garbowska – 2 miejsce, Dominika Orlik – 7 miejsce.Mx open:Łukasz Kucharczyk – 11 miejsce.24 kwietnia w Więcborku odbędą się kolejne zawody motocrossowe. Organizatorem będzie Automobilklub Gorzowski. Edward Naumowicz
10 kwietnia w Obornikach obyły się wyścigi motocrossowe (I runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej), które były inauguracją sezonu 2016. Klubowo zawodnicy z Automobilklubu Gorzowskiego zajęli drugie miejsce, na 38 klubów. Indywidualnie również zawodnicy osiągnęli sukcesy i zajęli miejsca na podium. 261 zawodników, ponad 20 nowych licencji, zawodnicy i zawodniczki z Mistrzostw Polski i Strefy Zachodniej. - To był prawdziwy obraz polskiego motocrossu i świetnie zorganizowane zawody. Mam nadzieję, że nasze będą tak samo dobre. Pełne maszyny startowe w prawie każdej klasie. Zajęliśmy drugie miejsce na 38 klubów i to w niepełnym składzie. To napawa optymizmem. Niestety mamy cztery kontuzje - mówi Monika Budnik, prezes Automobilklubu Gorzowskiego.