Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Niemcy - Szwecja [BRAMKI, WYNIK]

Niemcy wygrali ze Szwedami po golu w 95. minucie
Niemcy wygrali ze Szwedami po golu w 95. minucie East News
SKRÓT MECZU: Niemcy - Szwecja BRAMKI, WYNIK. W pojedynku ze Szwecją reprezentacja Niemiec pierwsza straciła bramkę, w końcówce musiała radzić sobie w dziesiątkę, ale i tak sięgnęła po komplet punktów. Zwycięską bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu gry zdobył Toni Kroos. Zobacz skrót!

SKRÓT MECZU: Niemcy - Szwecja. Mistrzowie świata w opałach
Niemiecki zespół był w sobotę pod ścianą. Porażka ze Szwedami niwelowała jego szanse na awans do 1/8 finału mistrzostw świata do zera. I długo aktualni mistrzowie świata znajdowali się na skraju przepaści. W 32. minucie Ola Toivonen przerzucił piłkę nad Manuelem Neuerem i w tym momencie Szwedzi prowadzili 1:0.

SKRÓT MECZU: Niemcy - Szwecja. Grali do końca
Niemcy tym samym byli poza turniejem. I byli aż do 48. minuty. Wtedy to Marco Reus zdobył swojego upragnionego gola na mundialu. Najlepiej odnalazł się po dośrodkowaniu Wernera i wpakował piłkę do siatki.

Nasi zachodni sąsiedzi próbowali cały czas naciskać rywala, bo zdawali sobie sprawę z tego, że remis ich nie satysfakcjonuje. W 82. minucie czerwoną kartkę obejrzał Jerome Boateng, ale oni i tak dopięli swego. W doliczonym czasie gry drugiej połowy, Toni Kross idealnie przymierzył z rzutu wolnego. A zatem Niemcy wracają do gry.

SKRÓT MECZU: Niemcy - Szwecja BRAMKI, WIDEO

Materiał oryginalny: Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Niemcy - Szwecja [BRAMKI, WYNIK] - Gol24