Na lubuskie tory wracają pociągi (zobacz listę)

(roch)
fot. Archiwum
Udostępnij:
"Aż" na trzy dni wrócą niektóre pociągi. Co będzie dalej - nie wiadomo. Przyczyną zawieszenia połączeń cały czas są długi jednych kolejowych spółek wobec drugich.

Od dziś do 17 maja wraca część połączeń. Uruchamia je Lubuski Zakład Przewozów Regionalnych. Będą to pociągi interRegio.

Nikt nie umie powiedzieć, co będzie dalej z połączeniami.

Podajemy wykaz przywróconych połączeń.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 16

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

s
stanislaw sky
W dniu 14.05.2010 o 22:15, szalony0511 napisał:

Czemu kpicie z dziennikarzy GL.?



uścislij wpis ,post,domniemanie,polemikę ,mniemanologię nie stosowaną do tych pór nigdzie?
s
szalony0511
W dniu 14.05.2010 o 15:54, ciekawy- napisał:

Po ile kasują miesięcznie szefowie GL? Czy wiedzą o ocenie poziomu pracy dziennikarzy przez czytelników? I co?



Czemu kpicie z dziennikarzy GL.?
~fifi~
W dniu 14.05.2010 o 22:11, szalony0511 napisał:

Widocznie jesteś nowicjuszem internetu.



TROL ANALFABETA Z DŁUGIM STAŻEM W INTERNECIE

CUR,WA ALE DOROBEK
s
szalony0511
W dniu 14.05.2010 o 12:56, facepalm napisał:

Proponuję aby GL w odpowiedzi na projekty innych mediów odpaliła własny event pt: "Jak on wracają"urocze jest to zdjęcie "pociągu wracającego na tory".Aż się łezka w oku kręci.



Poniekąd.
s
szalony0511
W dniu 14.05.2010 o 12:52, kamil napisał:

BRAWO Link ożył! Zawiesza mi Operę ale żyje!Teraz drodzy redaktorzy zapoznajcie sie z różnicami miedzy plikiem w formacie PDF a exelowskim XLS i już prawie będziecie na poziomie dzisiejszej 14-latki. Mam pytanie : Wasza działalność w GL jest na zasadach wolontariatu? Bo nie chce mi się wierzyć żeby Wam ktoś płacił za ten konsekwentny brak profesjonalizmu, wieczne przedruki i poszukiwanie sensacji.Waszą JEDYNĄ wartą uznania akcją ostatnich tygodni jest pilnowanie losów pana Tomasza T.



Nie pouczaj bo strona za pierwszym razem otworzyła się.
s
szalony0511
W dniu 14.05.2010 o 11:04, Gość napisał:

Spóżniony Prima Aprillis!



Widocznie jesteś nowicjuszem internetu.
s
szalony0511
W dniu 14.05.2010 o 10:17, Gość napisał:

nawet linkować pliku nie umiecie - masakraale z was dziennikarze hehehe



Kliknij po lewej stronie listę pociągów,wyświetla się rozkład jazdy.Ok.Pozdrawiam.
G
Gość
W dniu 14.05.2010 o 15:54, ciekawy- napisał:

Po ile kasują miesięcznie szefowie GL? Czy wiedzą o ocenie poziomu pracy dziennikarzy przez czytelników? I co?


8.05.2010, 15:41:08 Wpis #3
Goście

CYTAT(KB @ 8.05.2010, 14:21:59)
"Kto zostanie Prezydentem RP? Oddaj swój głos już dziś" Sondaż smsowy na gazetalubuska.pl. Ponieważ pod tym tekstem nie ma możliwości dodawania komentarzy zadaję pytanie tutaj: na co (a raczej dla kogo) idą pieniądze z tego głosowania!? Jako ten, który już wysłał smsa mam prawo chyba wiedzieć!?
Post pomyłkowo wpisano w innym temacie.

~korekta~ 8.05.2010, 15:43:45 Wpis #4
Goście

CYTAT(KB @ 8.05.2010, 14:37:22)
"Wybierz z nami najlepszego kandydata na prezydenta RP" Pod tym tekstem również nie ma możliwości dodawania komentarzy dlatego pytam tutaj: dlaczego zdjęcie Janusza Korwin-Mikkego jest trzy razy, przy Januszu Korwin-Mikke, przy Kornelu Morawieckim i przy Bogusławie Ziętku!? Czy są jakieś granice ignorancji dziennikarskiej na gazetalubuska.pl!?

Tys piknie.
c
ciekawy-
W dniu 14.05.2010 o 10:17, Gość napisał:

nawet linkować pliku nie umiecie - masakraale z was dziennikarze hehehe



Ho, ho, ho! Ależ tam lubuskich połączeń. Słownie: ZERO, jak i rzetelności dziennikarskiej. Wstyd.


W dniu 14.05.2010 o 15:30, Gość napisał:

ależ GL ma rzetelnych dziennikarzy pożal sie boże, lubuskie nie uruchamia ani jednego pociagu Interregio, no ale wazne ze maja temat tyle ze pasowalby na prima aprylis



Po ile kasują miesięcznie szefowie GL? Czy wiedzą o ocenie poziomu pracy dziennikarzy przez czytelników? I co?
G
Gość
ależ GL ma rzetelnych dziennikarzy pożal sie boże, lubuskie nie uruchamia ani jednego pociagu Interregio, no ale wazne ze maja temat tyle ze pasowalby na prima aprylis
p
parowus
W dniu 14.05.2010 o 11:04, Gość napisał:

Spóżniony Prima Aprillis!

s
strrr
Ho, ho, ho! Ależ tam lubuskich połączeń. Słownie: ZERO, jak i rzetelności dziennikarskiej. Wstyd.
f
facepalm
Proponuję aby GL w odpowiedzi na projekty innych mediów odpaliła własny event pt: "Jak on wracają"
urocze jest to zdjęcie "pociągu wracającego na tory".
Aż się łezka w oku kręci.
k
kamil
BRAWO Link ożył! Zawiesza mi Operę ale żyje!
Teraz drodzy redaktorzy zapoznajcie sie z różnicami miedzy plikiem w formacie PDF a exelowskim XLS i już prawie będziecie na poziomie dzisiejszej 14-latki.
Mam pytanie : Wasza działalność w GL jest na zasadach wolontariatu? Bo nie chce mi się wierzyć żeby Wam ktoś płacił za ten konsekwentny brak profesjonalizmu, wieczne przedruki i poszukiwanie sensacji.

Waszą JEDYNĄ wartą uznania akcją ostatnich tygodni jest pilnowanie losów pana Tomasza T.
G
Gość
Spóżniony Prima Aprillis!
Przejdź na stronę główną Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie