- Na stronie wojewody lubuskiego nie ma Drezdenka - zauważyła nasza Internautka

KOK
fot. www.sxc.hu
- Na oficjalnej stronie województwa w informacji na temat powiatu strzelecko-drezdeneckiego wymienione są cztery gminy: Strzelce Kraj., Dobiegniew, Stare Kurowo i Zwierzyn. Drezdenka nie ma. Czyżbyśmy byli już w Wielkopolsce? - pyta internautka uważna na forum www.gazetalubuska.pl.

Uważna dodaje, że słowo "Zwierzyn" jest napisane z błędem. - Na końcu powinno być "n", a jest "ń" - tłumaczy.

Weszliśmy na stronę www.luw.pl, a później w zakładkę województwo lubuskie. Jest tam dział "Powiaty i gminy województwa lubuskiego". I brakuje Drezdenka. Zgłosiliśmy to do biura prasowego wojewody. Błędy zostały poprawione.

Wideo

Komentarze 15

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

D
Drezdenkowicz

Nie jest tak żle. Mamy swoją mapę wydaną przez wydawnictwo BiK w Pile czyli Drezdenko jest na mapie.

~przyjezdny~
W dniu 30.05.2010 o 13:06, Jędrek napisał:

Sam jestem z „prowincji” z takiej pochodzę i na takiej mieszkam a więc myślę iż jestem uprawniony do używania takiego określenia. Poza tym uważam iż znaczenie słowa „prowincja” w obecnych czasach zaczyna nabierać nowego znaczenia, raczej pozytywnego i my powinniśmy do tego dążyć. Ja używa go w znaczeniu pozytywnym nie negatywnym. Coraz więcej ludzi ucieka do małych miejscowości, pracując jednocześnie w dużych aglomeracjach. Tutaj tak jak sama piszesz życie toczy się przyjemniej, spokojniej. W dużych miastach mamy do czynienia ze swoistym „wyścigiem szczurów” i te szczury choć w weekend chcą zakosztować normalności a taka normalność jest właśnie w takich Drezdenkach i im podobnych miejscowościach, przynajmniej mam taką nadzieję.


Pipidówka czy prowincja może bzrmieć równie pięknie jeżeli jest umiejętnie promowane. Wasi notable nie maja dobrej wtyczki w Gazecie do tworzenia "JAK CIĘ PISZĄ TAK CIĘ WIDZĄ". Drezdenko leży daleko od Gorzowa i Zielonej Góry i dziennikarze rzadko goszczą w Waszym gospodarnym rejonie. Przecież Drezdenko to dwukrotny zwycięzca rywalizacji o tytuł "Mistrza Gospodarności".
J
Jędrek
W dniu 30.05.2010 o 12:13, Internautka2 napisał:

Dzięki Kolego Jędrku.Tak zrobię jak kazałeś jak wrócę do domu. Będzie dobrze.Napisz jeszcze, że lokalne władze -nie pisz już "prowincji", bo Drezdenko lubię- mogą same zadbać o swój wizerunek poprzez ciągłą aktualizację strony internetowej drezdenko.pl. Jeżeli powierzą tę pracę na przykład niepełnosprawnemu -takiemu jak ja- ale operatywnemu, to on wypyta wszystkich urzędników dookoła, a najważniejsze i potrzebne wiadomości na bieżąco napisze na stronie. Może też zmienić barwy strony na cieplejsze, ożywi to stronę. Takie logo Drezdenka będzie świadczyło o temperamencie, aktywności i zaangażowaniu mieszkańców. Podkreśli też uroki i walory okolicznych terenów, bo przecież ładnie jest w lasach i nad jeziorami i kolorowo też w samym mieście. Przyjeżdżam do Drezdenka często. Dzięki Kolego Jędrku.



Sam jestem z „prowincji” z takiej pochodzę i na takiej mieszkam a więc myślę iż jestem uprawniony do używania takiego określenia. Poza tym uważam iż znaczenie słowa „prowincja” w obecnych czasach zaczyna nabierać nowego znaczenia, raczej pozytywnego i my powinniśmy do tego dążyć. Ja używa go w znaczeniu pozytywnym nie negatywnym. Coraz więcej ludzi ucieka do małych miejscowości, pracując jednocześnie w dużych aglomeracjach. Tutaj tak jak sama piszesz życie toczy się przyjemniej, spokojniej. W dużych miastach mamy do czynienia ze swoistym „wyścigiem szczurów” i te szczury choć w weekend chcą zakosztować normalności a taka normalność jest właśnie w takich Drezdenkach i im podobnych miejscowościach, przynajmniej mam taką nadzieję.
I
Internautka2
W dniu 29.05.2010 o 08:43, Jędrek napisał:

Pełny post znajdziesz na forum : Forum gazetalubuska.pl > REGION > DREZDENKO w zakładce nr 2 lub jak dojdą nowe to już będzie 3 , a tytuł tematu to: Informacje nt. D-ka na stronie województwa. Swoją droga to widać jak urząd wojewódzki traktuje „prowincję”, świadczy to źle o nich, ale tez i o naszych lokalnych władzach, może to małostkowość, ale dla mnie jest to trochę stawianie nas prowincjałów drugim szeregu jako mniej ważnych obywateli tego regionu. Może by nam było faktycznie lepiej w Wielkopolsce lub Zachodniopomorskim, te lubuskie to taka trochę sztucznota.



Wybierz sobie swój login, czyli nicka, może być tak jak jest: internautaka2 a następnie swoje hasło dostępu. Wejdź na forum, w prawym górnym rogu masz zakładki, wybierz „rejestruj” i postępuj zgodnie z instrukcją. Zyskujesz to iż nie musisz później wpisywać tych idiotycznych znaków za każdym razem, ten nick będzie tylko Twój, jak nawet ktoś się pod niego podszyje będzie widać iż to nie ty, jak ktoś będzie z tobą dyskutował będzie miał pewność iż to Ty choć będzie to dyskusja anonimowa, będzie też mógł napisać wiadomość tylko do Ciebie, będziesz mogła obejrzeć swoją dotychczasową historię i wiele innych. Życzę sukcesu w rejestracji.


Dzięki Kolego Jędrku.
Tak zrobię jak kazałeś jak wrócę do domu. Będzie dobrze.
Napisz jeszcze, że lokalne władze -nie pisz już "prowincji", bo Drezdenko lubię- mogą same zadbać o swój wizerunek poprzez ciągłą aktualizację strony internetowej drezdenko.pl. Jeżeli powierzą tę pracę na przykład niepełnosprawnemu -takiemu jak ja- ale operatywnemu, to on wypyta wszystkich urzędników dookoła, a najważniejsze i potrzebne wiadomości na bieżąco napisze na stronie. Może też zmienić barwy strony na cieplejsze, ożywi to stronę. Takie logo Drezdenka będzie świadczyło o temperamencie, aktywności i zaangażowaniu mieszkańców. Podkreśli też uroki i walory okolicznych terenów, bo przecież ładnie jest w lasach i nad jeziorami i kolorowo też w samym mieście. Przyjeżdżam do Drezdenka często. Dzięki Kolego Jędrku.
J
Jędrek
W dniu 29.05.2010 o 12:48, Internautka2 napisał:

Dzięki Kolego Jędrku.Taki jesteś fajny, że mi jeszcze napiszesz jak założyć takie konto albo gdzie szukać wskazówek i już nic więcej nie będę chciała. A po co się podszywają? I pode mnie też mogą?Z góry dzięki. I masz rację, że nie tylko wyszukiwarka jest ważna i nie wyszukuje moich błędów ale sama muszę być jeszcze bardziej uważna, żebym już więcej nie napisała"jastem" tylko jestem.



Wybierz sobie swój login, czyli nicka, może być tak jak jest: internautaka2 a następnie swoje hasło dostępu. Wejdź na forum, w prawym górnym rogu masz zakładki, wybierz „rejestruj” i postępuj zgodnie z instrukcją. Zyskujesz to iż nie musisz później wpisywać tych idiotycznych znaków za każdym razem, ten nick będzie tylko Twój, jak nawet ktoś się pod niego podszyje będzie widać iż to nie ty, jak ktoś będzie z tobą dyskutował będzie miał pewność iż to Ty choć będzie to dyskusja anonimowa, będzie też mógł napisać wiadomość tylko do Ciebie, będziesz mogła obejrzeć swoją dotychczasową historię i wiele innych. Życzę sukcesu w rejestracji.
I
Internautka2
W dniu 29.05.2010 o 10:39, Jędrek napisał:

Przez Google tego nie znajdziesz ani przez inną wyszukiwarkę tez nie. Po prostu trzeba znać zasady tego forum, ja już trochę tutaj piszę, ale nadal nie wszystko tutaj poznałem. Najlepiej załuż sobie tutaj konto, wtedy Ty zawsze będziesz "Ty" nikt się pod Ciebie nie podszyje .Pozdrawiam i służę pomocą..


Dzięki Kolego Jędrku.
Taki jesteś fajny, że mi jeszcze napiszesz jak założyć takie konto albo gdzie szukać wskazówek i już nic więcej nie będę chciała. A po co się podszywają? I pode mnie też mogą?
Z góry dzięki. I masz rację, że nie tylko wyszukiwarka jest ważna i nie wyszukuje moich błędów ale sama muszę być jeszcze bardziej uważna, żebym już więcej nie napisała"jastem" tylko jestem.
s
szperacz
W dniu 28.05.2010 o 14:50, ~Kuba~ napisał:

W Strzelcach i w Gazecie Lubuskiej wiemy gdzie Drezdenko. Nie wiedzą tylko przyjezdni. Skąd jest szperacz?


Cześć Kubo. Interesujesz się chłopcami? fe. Mieszkam nad Wartą teraz cholernie wysoka. Zaglądam czasem na forum Drezdenka.
J
Jędrek
W dniu 29.05.2010 o 11:17, Internautka 2 napisał:

Dzięki Kolego Jędrku.Znalazłam ale rozczarowana jestam bo "uważna" nie napisała więcej. Czy moje Google sa słabe? Kolega ma lepszą wyszukiwarkę?



Przez Google tego nie znajdziesz ani przez inną wyszukiwarkę tez nie. Po prostu trzeba znać zasady tego forum, ja już trochę tutaj piszę, ale nadal nie wszystko tutaj poznałem. Najlepiej załuż sobie tutaj konto, wtedy Ty zawsze będziesz "Ty" nikt się pod Ciebie nie podszyje .Pozdrawiam i służę pomocą..
I
Internautka 2
W dniu 29.05.2010 o 08:43, Jędrek napisał:

Pełny post znajdziesz na forum : Forum gazetalubuska.pl > REGION > DREZDENKO w zakładce nr 2 lub jak dojdą nowe to już będzie 3 , a tytuł tematu to: Informacje nt. D-ka na stronie województwa. Swoją droga to widać jak urząd wojewódzki traktuje „prowincję”, świadczy to źle o nich, ale tez i o naszych lokalnych władzach, może to małostkowość, ale dla mnie jest to trochę stawianie nas prowincjałów drugim szeregu jako mniej ważnych obywateli tego regionu. Może by nam było faktycznie lepiej w Wielkopolsce lub Zachodniopomorskim, te lubuskie to taka trochę sztucznota.


Dzięki Kolego Jędrku.
Znalazłam ale rozczarowana jestam bo "uważna" nie napisała więcej. Czy moje Google sa słabe? Kolega ma lepszą wyszukiwarkę?
J
Jędrek
W dniu 29.05.2010 o 09:22, Internautka2 napisał:

Dzięki Kolego Gościu. Mój kłopot polega na czym innym. Wklejałam kolejno w pasek adresowy zdania przytoczone z wpisu internautki "uważna" do www.gazetalubuska.pl czyli najpierw:Na oficjalnej stronie województwa w informacji na temat powiatu strzelecko-drezdeneckiego wymienione są cztery gminy: Strzelce Kraj., Dobiegniew, Stare Kurowo i Zwierzyn. Drezdenka nie ma. Czyżbyśmy byli już w Wielkopolsce?póżniej"Zwierzyn” jest napisane z błędem. - Na końcu powinno być "n”, a jest "ń”i w końcu komentarz z artykułu Gazety LubuskiejWeszliśmy na stronę www.luw.pl, a później w zakładkę województwo lubuskie. Jest tam dział "Powiaty i gminy województwa lubuskiego”. I brakuje Drezdenka. Zgłosiliśmy to do biura prasowego wojewody.Wynik Google'owskiej wyszukiwarki zawsze był taki sam =1 i odsyłał mnie tylko do artykułu (kok).Dalej pozostaję przy chęci przeczytania całego postu "uważnej". Może teraz Redakcja Gazety Lubuskiej mi pomoże odnależć ten post z forum www. gazetalubuska.pl do przeczytania. A w sobotę pracujecie?



Pełny post znajdziesz na forum : Forum gazetalubuska.pl > REGION > DREZDENKO w zakładce nr 2 lub jak dojdą nowe to już będzie 3 , a tytuł tematu to: Informacje nt. D-ka na stronie województwa.

Swoją droga to widać jak urząd wojewódzki traktuje „prowincję”, świadczy to źle o nich, ale tez i o naszych lokalnych władzach, może to małostkowość, ale dla mnie jest to trochę stawianie nas prowincjałów drugim szeregu jako mniej ważnych obywateli tego regionu. Może by nam było faktycznie lepiej w Wielkopolsce lub Zachodniopomorskim, te lubuskie to taka trochę sztucznota.
I
Internautka2
W dniu 28.05.2010 o 14:14, Gość napisał:

Pomoc? Proszę bardzo: prawym przyciskiem myszy kopiujesz cytowany przez siebie link i wklejasz w pasek adresowy (jeśli nie potrafisz skopiować, możesz go przepisać) - klikasz i jesteś na stronie województwa, klikasz na wskazany wyżej dział i widzisz, że błędy już poprawiono. Coś jeszcze wyjaśnić?


Dzięki Kolego Gościu. Mój kłopot polega na czym innym.
Wklejałam kolejno w pasek adresowy zdania przytoczone z wpisu internautki "uważna" do www.gazetalubuska.pl czyli najpierw:

Na oficjalnej stronie województwa w informacji na temat powiatu strzelecko-drezdeneckiego wymienione są cztery gminy: Strzelce Kraj., Dobiegniew, Stare Kurowo i Zwierzyn. Drezdenka nie ma. Czyżbyśmy byli już w Wielkopolsce?
póżniej

"Zwierzyn” jest napisane z błędem. - Na końcu powinno być "n”, a jest "ń”
i w końcu komentarz z artykułu Gazety Lubuskiej

Weszliśmy na stronę www.luw.pl, a później w zakładkę województwo lubuskie. Jest tam dział "Powiaty i gminy województwa lubuskiego”. I brakuje Drezdenka. Zgłosiliśmy to do biura prasowego wojewody.

Wynik Google'owskiej wyszukiwarki zawsze był taki sam =1 i odsyłał mnie tylko do artykułu (kok).

Dalej pozostaję przy chęci przeczytania całego postu "uważnej". Może teraz Redakcja Gazety Lubuskiej mi pomoże odnależć ten post z forum www. gazetalubuska.pl do przeczytania. A w sobotę pracujecie?
~Kuba~
W dniu 26.05.2010 o 16:58, szperacz napisał:

Przy okazji nieszczęścia można dowiedzieć się, że Drezdenko to miejsce może między Wielisławicami i Brzozą. Powiat Strzelce Kraj.


W Strzelcach i w Gazecie Lubuskiej wiemy gdzie Drezdenko. Nie wiedzą tylko przyjezdni. Skąd jest szperacz?
G
Gość
W dniu 28.05.2010 o 09:33, Internautka2 napisał:

Jestem również uważna. Chciałabym zapoznać się z pełną treścią postu inernautki. Przytoczone przez redaktora informacje że Weszliśmy na stronę www.luw.pl, a później w zakładkę województwo lubuskie. Jest tam dział "Powiaty i gminy województwa lubuskiego”. I brakuje Drezdenka. Zgłosiliśmy to do biura prasowego wojewody.nie prowadzą mnie do jakiejkolwiek strony w necie. Proszę o pomoc.


Pomoc? Proszę bardzo: prawym przyciskiem myszy kopiujesz cytowany przez siebie link i wklejasz w pasek adresowy (jeśli nie potrafisz skopiować, możesz go przepisać) - klikasz i jesteś na stronie województwa, klikasz na wskazany wyżej dział i widzisz, że błędy już poprawiono. Coś jeszcze wyjaśnić?
I
Internautka2

Jestem również uważna. Chciałabym zapoznać się z pełną treścią postu inernautki. Przytoczone przez redaktora informacje że

Na oficjalnej stronie województwa w informacji na temat powiatu strzelecko-drezdeneckiego wymienione są cztery gminy: Strzelce Kraj., Dobiegniew, Stare Kurowo i Zwierzyn. Drezdenka nie ma. Czyżbyśmy byli już w Wielkopolsce? - pyta internautka uważna na forum www.gazetalubuska.pl.

"Zwierzyn” jest napisane z błędem. - Na końcu powinno być "n”, a jest "ń”

Weszliśmy na stronę www.luw.pl, a później w zakładkę województwo lubuskie. Jest tam dział "Powiaty i gminy województwa lubuskiego”. I brakuje Drezdenka. Zgłosiliśmy to do biura prasowego wojewody.

nie prowadzą mnie do jakiejkolwiek strony w necie. Proszę o pomoc.

Ż
Żenada

Może nie warto ?
A Drezdenko to w Polsce?! :-0

Dodaj ogłoszenie