Zamknij

Strona Kobiet

Nagość, przemoc, zdjęcia. Nowy regulamin Facebooka trzeba zaakceptować do 25.05.2018. O czym muszą wiedzieć facebookowicze? Co się zmienia?

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [4/12] Poprzednie Następne

Nagość i wykorzystanie seksualne dzieci

Ten punkt skierowany jest przede wszystkich do rodziców, którzy - nie mając złych zamiarów - publikują zdjęcia noworodków czy dzieci. Tego typu materiały mogą być wykorzystywane przez osoby niepożądane, dlatego serwis będzie je usuwał "ze względu na możliwość wystąpienia nadużycia ze strony innych osób oraz w celu uniemożliwienia innym osobom wykorzystania lub przywłaszczenia tych zdjęć".

Ponadto Facebook zabrania publikowania treści przedstawiające wykorzystywanie seksualne dzieci lub zagrażające dzieciom w kontekście seksualnym. Zgodnie z obowiązującym prawem każdy udokumentowany przypadek wykorzystywania dziecka jest zgłaszany do organizacji National Center for Missing and Exploited Children (NCMEC).

Zobacz również: Psycholog: Prawdziwy hejt to po prostu mowa nienawiści, która w Polsce jest karalna


Polecamy również Państwa uwadze:

Facebook wie o Tobie wszystko. Przechowuje Twoje sms-y, rozmowy, wiadomości, zdjęcia, filmy. Jak sprawdzić co wie o nas Facebook? [PORADNIK]Google nagrywa nasze rozmowy i przechowuje je w chmurze. Możecie je odsłuchać w każdej chwili. Jak dużo wie o nas internet? Jak się chronić?

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy