Nagrody w Lubuskim Plebiscycie Edukacyjnym przyznane! Nagrodziliśmy najpopularniejszych nauczycieli, przedszkola, szkoły i uczelnie

Akcja specjalna Plebiscyt Edukacyjny
Udostępnij:
Znamy wyniki wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego w województwie lubuskim. W piątek, 8 kwietnia w Sulechowskim Domu Kultury zostały wręczone wszystkie nagrody i wyróżnienia dla najpopularniejszych Nauczycieli, a także placówek edukacyjnych w Lubuskiem!

Z uwagi na pandemię, gala mogła odbyć się dopiero teraz. Pandemia bowiem dotknęła każdej dziedziny naszego życia, zmieniając wiele aspektów zwłaszcza edukację w formie jaką dotychczas wszyscy znaliśmy. Zarówno nauczyciele, dyrekcja, uczniowie jak i rodzice stanęli przed ogromnym wyzwaniem jakim jest nowe oblicze nauczania i funkcjonowania w środowisku szkolnym. Nie zapominając przy tym o zdrowiu i bezpieczeństwie.

Organizując plebiscyt edukacyjny chcieliśmy nagrodzić najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią uczniów oraz rodziców. Nauczycieli z pasją.

W plebiscycie nagrodziliśmy także placówki edukacyjne: przedszkola, szkoły i uczelnie, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych, wyróżniają się podejściem do ścieżki edukacyjnej a także ciekawą ofertą nauczania.

Podczas spotkania przedstawieni zostali laureaci poszczególnych kategorii z całego regionu, którzy potwierdzili swoją obecność. Poznaliśmy wyróżnionych głosami Czytelników nauczycieli przedszkola, klas od zerówki do trzeciej i od czwartej do ósmej, nauczycieli szkół ponadpodstawowych i akademickich oraz przedszkola i szkoły w każdym powiecie, a także Uczelnie Roku w województwie lubuskim.

Na uroczystej gali wręczenia nagród w sali widowiskowej (dawnym Zborze) Sulechowskiego Domu Kultury, oprócz niesamowicie charyzmatycznych laureatów naszej akcji, gościliśmy również Lubuską Wicekurator Oświaty - panią Katarzynę Pernal-Wyderkiewicz.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

Wyniki głosowania Czytelników dostępne są na stronie www.gazetalubuska.pl/NAUCZYCIEL Poniżej prezentujemy wyniki głosowania w kategoriach wojewódzkich.

Kategoria
NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA
Kategoria
NAUCZYCIEL KLAS 0-3
Kategoria
NAUCZYCIEL KLAS 4-8
Kategoria
NAUCZYCIEL SZKOŁY
PONADPODSTAWOWEJ
Kategoria
PRZEDSZKOLE ROKU
Kategoria
SZKOŁA ROKU
Kategoria
NAUCZYCIEL AKADEMICKI
Kategoria
UCZELNIA ROKU

Główny partner akcji

Odwiedź stronę partnera: www.operator.enea.pl

Patron honorowy akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie