MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Namówił mąż

SYLWIA DOBIES
Profesjonalne zdjęcia Anny i Beaty Bryl zostały opublikowane w sześciu ogólnopolskich pismach dla kobiet, a 26 maja obie panie wezmą udział w gali w Warszawie, gdzie oceniać je będzie m.in. Krystyna Janda.

Mieszkanki naszego miasta znalazły się wśród sześciu finałowych par trzeciej edycji konkursu pn. "Matka i córka - naturalna więź", zorganizowanego przez firmę Oriflame.

Namówił mąż

- Swoje zgłoszenie wysłaliś-my za namową męża - przyznaje A. Bryl. - Zawsze unikałam zdjęć, uważałam, że nie umiem się uśmiechać na żądanie i źle wychodzę na fotografiach. Teraz zmieniłam zdanie.
Beata, obecnie studentka pierwszego roku administracji, do konkursu podeszła z większym entuzjazmem. Miała już "sceniczne" doświadczenie. W 2000 roku została Miss Nastolatek Głogowa, a w wyborach krajowych znalazła się w finałowej piętnastce.
- Przeżyłyśmy wspaniałą przygodę - zapewnia A. Bryl. - Przez tydzień brałyśmy w Warszawie udział w sesjach fotograficznych do Tiny, Vivy, Twojego Stylu, magazynu Look, Przyjaciółki i Świata Kobiet.

Sympatyczna rodzinka

Do konkursu obie panie zostały wytypowane spośród 1750 par, które zgłosiły się z całej Polski. Na casting do Poznania pojechały już jako jedna z 50 najsympatyczniejszych matek i córek w kraju.
- W tydzień po castingu zostałyśmy zaproszone do Warszawy na zdjęcia, do których miałyśmy okazję pozować m. in. Marcinowi Tyszce- opowiada B. Bryl. - Organizatorzy opłacili nam cały pobyt i wszelkie przejazdy. - Przed sesją styliści dobierali nam ubrania, zmieniano nam fryzury i makijaże.
- Przekonałyśmy się, jak ciężka jest praca modelek - dodaje matka. - Gdy wracałyśmy po zdjęciach do hotelu, miałyśmy ochotę tylko położyć się do łóżka.
Czytelnicy kobiecych pism, spośród sześciu finałowych par matek i córek wybiorą najsympaty-czniejszą, a rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w stolicy w Dniu Matki w hotelu Westin.

Głosuj na duet

- W czasie gali wystąpimy w czterech prezentacjach, ale ubrań do nich nie widziałyśmy - twierdzi A. Bryl. - Będziemy je wybierać pod okiem stylisty w sklepie K&M przed występem.
Głogowianki dostaną w prezencie wszystkie stroje, w których pokażą się na gali. Pojadą również na farmę piękności do Mrągowa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska