Nasze Dobre Lubuskie. Innowacyjne produkty i usługi z województwa lubuskiego

Akcja specjalna Nasze Dobre Lubuskie
Fot. Park Trampolin Zajawka
Do tegorocznej edycji plebiscytu Nasze Dobre Lubuskie swoje produkty i usługi zgłosiło 19 firm. Od 10 listopada do 7 grudnia czytelnicy Gazety Lubuskiej mają możliwość zagłosowania na swoich faworytów poprzez sms lub klik na stronie Gazety Lubuskiej www.gazetalubuska.pl/NDL Opisy wszystkich produktów oraz usług zgłoszonych do plebiscytu ukazał się w specjalnym dodatku do Gazety Lubuskiej.

Do tegorocznej edycji plebiscytu Nasze Dobre Lubuskie swoje produkty i usługi zgłosiło 19 firm. Od 10 listopada do 7 grudnia czytelnicy Gazety Lubuskiej mają możliwość zagłosowania na swoich faworytów poprzez sms lub klik na stronie

www.gazetalubuska.pl/NDL

Opisy wszystkich produktów oraz usług zgłoszonych do plebiscytu ukazały się w specjalnym dodatku do Gazety Lubuskiej.

Zachęcając do aktywności

Wśród zgłoszonych usług znajduje się najnowocześniejszy w województwie lubuskim Park Trampolin Zajawka. Oferuje swoim klientom idealne miejsce do aktywności fizycznej dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo oferując możliwość zorganizowania lekcji wychowania fizycznego tworzy miejsce do uatrakcyjnienia zajęć szkolnych. Takie ćwiczenia mogą być świetnym sposobem na pobudzenie takich partii mięśni u dzieci, których nie da się aktywizować w żadnym innym miejscu.

Kulinarne możliwości

Dla wszystkich tych, którzy nie czują się dobrze w kuchni, bądź chcą podnieść swoje kulinarne kwalifikacje, Studio Dobrego Smaku ULTON prowadzi specjalistyczne warsztaty. To nie tylko doskonała okazja do rozwijania własnych umiejętności, ale takie warsztaty to także ciekawa forma integracji pracowników. Zajęcia kulinarne pozytywnie wpływają na budowanie relacji w zespole.

Miejsce z klimatem

Zlokalizowana nad Wartą, w centrum Gorzowa Wartownia to nowe miejsce spotkań z ofertą koncertów, lokalnej gastronomii i warsztatów na świeżym powietrzu. Przez całe wakacje, w każdy weekend, wieczorami odbywały się koncerty muzyki elektronicznej, hip-hopowej i alternatywnej, a w niedziele zorganizowany relaks i inne formy rodzinnych aktywności na łonie natury. Wartownia to propozycja Miasta Gorzów w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów, która połączyła wszystkie znaczące, lokalne środowiska artystyczne. To klimatyczne miejsce, którego brakowało na mapie Gorzowa i w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

W trosce o zwierzęta

Centrum Rehabilitacji Zwierząt Dolbia w Zielonej Górze świadczy usługi związane z rehabilitacją zwierząt (psów i kotów). W ofercie znajduje się hydroterapia na bieżni wodnej Hydro Physio oraz w basenie z wodą ozonowaną, przeznaczonym do rehabilitacji zwierząt.
W centrum Dolbia wykonywane są zabiegi fizykalne na urządzeniach firm Astar i BTL. Pacjenci ćwiczą na specjalnie przygotowanej sali fitness. Firma oferuje również usługi rehabilitacji stacjonarnej dla zwierząt wymagających stałej opieki. Można skorzystać także z usług w celu poprawy samopoczucia oraz kondycji fizycznej i psychicznej ukochanego czworonoga.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska