Nasze Dobre Lubuskie - na zgłoszenia czekamy do 2 listopada!

Akcja specjalna Nasze Dobre Lubuskie
W takim miejscu łatwo o chwilę wytchnienia
W takim miejscu łatwo o chwilę wytchnienia / Fot. Silna Lawenda
Udostępnij:
Wśród firm, które do tej pory zgłosiły się do plebiscytu, jest również firma SILNA LAWENDA, która w ofercie ma nie tylko produkty na bazie lawendy, ale dostarcza swoim klientom również idealne miejsce do odpoczynku.

Plantacja lawendy, znajdująca się w miejscowości Silna nieopodal Pszczewa, to 1,3 ha miejsca, w którym można na chwilę zapomnieć o codzienności, a wracając do domu zakupić pięknie pachnące drobiazgi wytwarzane z kwiatów rosnących w gospodarstwie. Silna Lawenda wnosi również urozmaicenie w krajobraz województwa lubuskiego, będąc przy tym jedną z największych tego typu ekologicznych plantacji w Polsce.

To już 14 edycja konkursu Nasze Dobre Lubuskie, organizowanej przez Gazetę Lubuską. Doceniamy w nim niezwykłe produkty i usługi. Promujemy je, nagradzamy tytułem, który stał się już prawdziwą marką. Tytuły w dwóch osobnych klasyfikacjach przyznaje Kapituła oraz Czytelnicy Gazety Lubuskiej. Kapituła składa się z osób doskonale znających rynek, czuwających nad jakością produktów, co tylko nadaje nagrodzie jeszcze większą wartość.

Wybór Kapituły

W 2021 roku wracamy do zasad i organizacji konkursu sprzed pandemii. Każda ze zgłoszonych usług i produktów będzie mieć możliwość osobistego zaprezentowania się przed Kapitułą, bo to właśnie ona zadecyduje o przyznaniu tego prestiżowego tytułu. W przypadku wprowadzenia obostrzeń wynikających z sytuacji epidemiologicznej w kraju Kapituła obradować będzie online.

To dobry moment by zgłosić swoją firmę do plebiscytu i pochwalić się swoimi wyjątkowymi usługami lub produktami. Zgłoszenia do plebiscytu przyjmujemy do 2 listopada 2021 r., do godz. 24.00 w formularzu zgłoszeniowym na stronie https://gazetalubuska.pl/NDL

Partnerzy Plebiscytu Nasze Dobre Lubuskie
Partnerzy Plebiscytu Nasze Dobre Lubuskie
Dodaj ogłoszenie