Nauczycielka z Wrocławia odnaleziona w Gorzowie Wlkp. Jest cała i zdrowa

Celina Marchewka
Celina Marchewka
Iwona Trojanowska, nauczycielka z Wrocławia, która w poniedziałek wyszła z domu i ślad po niej zaginął, odnalazła się w Gorzowie Wlkp. Jest cała i zdrowa.

W piątek przed południem wrocławianka została odnaleziona. - Policjanci odnaleźli kobietę na terenie Gorzowa Wlkp. Jest cała i zdrowa. Obecnie wraca z rodziną do domu. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia - mówi nam sierż. Krzysztof Marcjan z biura prasowego wrocławskiej policji.

Przypomnijmy, że wrocławianka zaginęła w poniedziałek rano. Na co dzień pracuje w Szkole Podstawowej nr 1 jako nauczyciel nauczania początkowego. Miała tego dnia rozpocząć lekcje o 8 rano, wyszła więc z domu przy Sky Towerze około 6. Widziana była jeszcze w okolicach szkoły, na miejsce jednak nie dotarła. Nie zabrała ze sobą portfela, ani telefonu.

Kobieta ostatni raz widziana była na dworcu głównym PKP we Wrocławiu. Prawdopodobnie wsiadła do pociągu relacji Wrocław - Bolesławiec. Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy także aktualne zdjęcie Iwony Trojanowskiej.


Przeczytaj też:
Zaginęła nauczycielka z wrocławskiej podstawówki. Widziałeś ją?

Astronauci amatorzy polecieli w kosmos

Wideo

Materiał oryginalny: Nauczycielka z Wrocławia odnaleziona w Gorzowie Wlkp. Jest cała i zdrowa - Gazeta Wrocławska

Dodaj ogłoszenie