NIE PYTAJ - CO ROBIMY NA WEEKEND, KOCHANIE? Jest rozwiązanie!

Artykuł sponsorowany

LUBUSKIE LOVE to nowy, wakacyjny projekt Biura Podróży Mega Tours. Najlepsze lubuskie wycieczki - w super cenie i wygodnie, bo zabieramy Was z 10 lubuskich miast (Międzyrzecz, Świebodzin, Sulechów, Zielona Góra, Nowa Sól, Sława, Nowogród Bobrzański, Żagań, Kożuchów i Żary.) Sam wybierz jedną z 5 kategorii:

LUBUSKIE NAJ – to bogata oferta wycieczek realizowanych prawie codziennie w wakacje – to najważniejsze atrakcje Lubuskiego i bliskiej zagranicy. Zwiedzisz lubuskie winnice, cuda przyrody, zabytki z lubuskiego TOP 10. Za granicą m.in.: DREZNO, BERLIN, COTTBUS i TROPICAL ISLANDS.

LUBUSKIE DLA DZIECI to fantastyczne wycieczki realizowane w ciągu tygodnia. Na liście wszystkie hity dziecięcych wypraw: MAJALAND, PARK KRASNALA, KUJ ŻELAZO PÓKI GORĄCE, KRAINA INDIAN. Codzienne wycieczki będą wytchnieniem dla rodziców po długim czasie spędzonym razem podczas kwarantanny, a tym, co uwielbiają spędzać czas z dziećmi, pozwolą na wspólne wyprawy. Wakacje to LUBUSKA AKADEMIA MAŁEGO PODRÓŻNIKA – super pakiet 5x5 czyli 5 wycieczek przez 5 dni na zasadzie półkolonii wycieczkowej – pod opieką pilota i kilku animatorów mali podróżnicy zdobędą dyplom specjalisty od lubuskich atrakcji. Cena ok 550 zł nie odbiega od ceny zwykłych półkolonii stacjonarnych, a wrażeń nie zabraknie. Co tydzień wśród dzieci -uczestników wycieczek, losujemy zaproszenie do ENERGYLANDII.

LUBUSKIE AKTYWNE - KAJAKOWE LOVE, ROWEROWE LOVE i GOLFOWE LOVE - to wycieczki dla fanów aktywnego spędzania czasu – wyprawy rowerowe z zorganizowanym dowozem rowerów, spływy kajakowe i pontonowe na najlepszych lubuskich rzekach: Pliszce, Obrze i Nysie Lubuskiej. Dwa znakomite programy golfowe – Golfowe ABC i Lubuska Akademia Golfa – to Twój pierwszy krok do golfowego mistrzostwa świata.

WINNICE LOVE - poznaj z nami fascynujący świata winiarzy i lubuskich winnic. Kto z Was podczas odwiedzin rodziny i znajomych z Polski nie słyszał pytania o lubuskie winnice? Na większości wycieczek proponujemy małe degustacje na winnicach. Jesteś miłośnikiem wina czyli enoturystą? – specjalnie dla Ciebie jest LUBUSKI WINNY EKSPERT –wyprawy na trzy różne winnice ze specjalnym programem degustacyjnym.

LUBUSKIE SMAKI I WYDARZENIA. To wycieczki, na fantastyczne lubuskie święta regionalne. Imprezy z cyklu: PLAŻA WINO I ŚPIEW – w weekendy ruszamy na najlepsze lubuskie kąpieliska – do Łagowa, Dąbia, Sławy i Niesulic, a każda z wycieczek obejmuje jedną z lubuskich winnic.

KRÓTKO O NAS: MEGA TOURS - Od 24 lat zabieramy Was na wczasy i wycieczki po całym świecie, pływamy luksusowymi statkami, ale każdy z nas jest podróżniczym lubuskim patriotą – sławę Lubuskiego zabieraliśmy ze sobą w świat, a dzisiaj zapraszamy na WAKACJE LUBUSKIE LOVE.

Pełna oferta na WWW.LUBUSKIELOVE.PL – zarezerwuj online 24h/7 dni w tygodniu lub zadzwoń 533 22 55 33 i ciesz się swoją wymarzoną wycieczką. Zapraszamy do naszych biur ZIELONA GÓRA, ŻARY i MIĘDZYRZECZ – szczegóły znajdziesz także na FACEBOOK i YOUTOUBE.

Dodaj ogłoszenie