1/5
Bayern Monachium pokonał w Lizbonie Benfikę, ale rozpędził...

Oceny Lewandowskiego w meczu Ligi Mistrzów

Bayern Monachium pokonał w Lizbonie Benfikę, ale rozpędził się dopiero w drugiej połowie. Wygrał 4:0, a trzeciego gola strzelił Robert Lewandowski. Zobacz, jak oceniły go niemieckie media. Przypominamy, że w ich przypadku "1" oznacza najlepszą ocenę, a "6" najgorszą.

2/5
Serwis sportowy zauważa, że w swojej pierwszej świetnej...

Spox.com

Serwis sportowy zauważa, że w swojej pierwszej świetnej okazji Robert Lewandowski trafił prosto w bramkarz Benfiki, a także, że jego bramka zdobyta w pierwszej połowie słusznie została anulowana po zagraniu piłki ręką. "Spox.com" podsumowało, że był to trudny wieczór dla polskiego napastnika, ale w końcu z golem. Oceniła go na 3,5. Jeszcze dwóch graczy z podstawowego składu otrzymało taką samą notą, a aż sześciu wyższą.

3/5
Niemiecki serwis popularnej stacji telewizyjnej nieco...

Sport.sky.de

Niemiecki serwis popularnej stacji telewizyjnej nieco przychylniej spojrzał na Lewandowskiego. Tylko czterech zawodników oceniły wyżej. Ich zdaniem najlepszy we wtorek był bramkarz Manuel Neuer (dostał jedynkę, podobnie jak Leroy Sane i Kingsley Coman). Oprócz niego jeszcze trzech piłkarzy zasłużyło na wyższą notę niż Polak, który otrzymał trójkę. "Na początku meczu zmarnował kilka dobrych okazji, miał bardzo trudny wieczór przeciwko Otamendiemu".

4/5
Serwis internetowy monachijskiej gazety również ocenił...

Abendzeitung Muenchen

Serwis internetowy monachijskiej gazety również ocenił 33-letniego napastnika na trójkę. Gorszej nie dał nikomu, ale na taką zasłużyło jeszcze aż sześciu piłkarzy Bayernu. Cieszyć mogą się zwłaszcza Dayot Upamecano i Marcel Sabitzer, którzy we wcześniej wspomnianych tytułach otrzymali gorsze noty. W przypadku "Lewego" wymieniane są niewykorzystane sytuacja z początku spotkania, a także nieprawidłowo strzelony gol. Najważniejsze jednak, że znów zrobił swoje, czyli zdobył bramkę.